Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogy lehet egy film ennyire...

Hogy lehet egy film ennyire érzelmes? Vagy csak engem hatott meg ennyire?

Figyelt kérdés

Szerelmünk lapjai...

Tudom, hogy csak egy jó író művészi lelkének szüleménye... És hogy egy jó filmrendező még jobb munkája... de akkor is... én nem tudom... olyan tökéletes benne minden: a szereplők, a történet, a szövegkönyv, a minden! Ugye van ilyen a valóságos életben is?!?!?!?!?!?! :D Na, csak viccelek :) Nem tudom... akárhányszor olvasok belőle egy idézetet, vagy képeket nézek, elsírom magam... Annyira megérintett, és annyira belém épült, hogy az hihetetlen...


Más is van így vele? :)

16/L



2013. máj. 9. 22:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
Én 10-szer bealudtam rajta, de gondoltam csak azért is végignézem. FOS.
2013. máj. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én A katedrálissal vagyok így, illetve, bizonyos részleteinél.

20/F létemre, gyakran megkönnyezem...

2013. máj. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30%
Én nem szeretem. Szerintem egy giccses, unalmas történet, ami formaságokon alapszik. És bevallom, egy kicsit zavart hogy a csaj egyfolytában visított a filmben...
2013. máj. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom, szerintem aranyos film... Én nem gondolom, hogy unalmas lenne... Nekem tetszik, pedig már sok romantikus filmet láttam, és szerintem ebben mély érzelmek vannak... De lehet, hogy csak a könyv után, miatt gondolom így, sőt, több mint valószínű.


A katedrálist még nem láttam.... de akkor úgy látszik, hogy azt is érdemes megnézni, igaz? :)

2013. máj. 9. 23:03
 5/14 anonim ***** válasza:
59%
Azt hittem én is,hogy bőgni fogok rajta. 2 barátnőmmel néztük meg néhány éve, és ők egyszerre kezdtek el sírni a végénél,de annyira vicces volt a látványuk,hogy pofátlan módon ahelyett,hogy csatlakoztam volna hozzájuk, kiröhögtem őket ( :D )
2013. máj. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
mindenkinek megvan a maga siratós filmje, ami örök emlék marad.. hát nekem egyáltalán nem a szerelmünk lapjai az. mikor elolvastam a kérdést, 100%-osan biztos voltam benne hogy a Hatchiról írsz, már készültem is a nagy bólogatáshoz, de nem jött össze.:D
2013. máj. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A katedrális elég vegyes ilyen téren, mert van benne rengeteg erőszak, és romantika is.... én nem a romantika miatt "sirattam", hanem elvontabb, de feltűnő okok miatt... főleg a végén...
2013. máj. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nagyon szép film szerintem is.

Engem még a Halálsoron hatott meg nagyon. Az a film fantasztikus :D

2013. máj. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Sok lány van ezzel így, mint te, de nem tudom, én sose értettem a nagy felhajtást a film körül... Megnéztem, nem volt rossz, a végén én is sírtam, de ettől függetlenül nem tartom egy kiemelkedő filmnek. Nálam az számít jó filmnek, amiben találok mélyebb mondanivalót és elgondolkoztat. Ebben nem nagyon találtam, de lehet ez az én hibám. Amúgy szerintem az is mutatja, hogy nem egy kiemelkedő film, hogy kb. semmilyen díjat nem kapott.

19/L

2013. máj. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Én már nagyon régen láttam, voltam vagy 8 éves, de én is végigbőgtem. Gyönyörű az a film, meg is szeretném nézni valamikor. FANTASZTIKUS!!!
2013. máj. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!