Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Nem ismeri valaki, vagy nem...

Pityinger Dóra kérdése:

Nem ismeri valaki, vagy nem hallot, , A Bering-tenger aranya" című könyvről?

Figyelt kérdés

Elég régi könny. Egyik családtagom olvasta és neki szeretném. A történet röviden: Egy emberke életútjáról szól, aki elvetődik az eszkimókhoz. Hajót szerez magának és kereskedik Amerikában és Oroszországban. Az aranyásókról is esik szó.

Neten semmit nem találtam róla. Antikváriumos oldalakon sincs. Létezik egyáltalán? Vagy esetleg más a címe?


2013. máj. 24. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:
[link] nem találok én se semmit, idézőjelben beírtam Google-be csak erre az oldalra dobott ki, viszont van egy sorozat Discoveryn (Aranyláz a Berig-tengeren)
2013. máj. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi, de nekem maga a könyv kéne. A sorozatokról tudok, de azoknak nincs köze magához a könyvhöz. De még egyszer köszi:D
2013. máj. 26. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!