Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kreatív francia haladó +...

Kreatív francia haladó + hanganyag van valahol ingyenes letöltési lehetőség?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 00:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem megvan a 12 fejezet és a hozzá tartozó hanganyag. Ez alaptól a középfokig juttat el. Ha err gondoltál, akkor írj mailt, és megbeszéljük, hogy küldhető át.

2011. ápr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez nekem is megvan és most vettem meg a kikerdezőt 20ezerért. A kettő között van a haladó, de nagyon sok lenne még 20ezret kiadnom. Azért gondoltam, ha a haladó megvan valakinek, akkor én szívesen osztoznék vele oda/vissza.
2011. ápr. 8. 09:02
 3/4 anonim válasza:
Elküldened a kikerdezöt nekem??
2011. szept. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Régi kérdés..., de francia haladót hiába keresel, az már felső fok lenne a kreatívnál, de nincs olyan megvásárolható verzióban se, legalábbis honlapjukon ezt írták.

A kezdő kikérdező cdtár viszont engem is érdekelne, ha vki elküldené az jó lenne! :D

2013. okt. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!