Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ti hogy értelmezitek ezeket a...

Ti hogy értelmezitek ezeket a képeket?

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


2013. jún. 16. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, de nagyon király képek, és tetszenek kifejezetten :D

Biztos, hogy köze van a depresszióhoz.


1. kép

A tükörben üresség van és megkötik a láncok.

2. kép

Az emberkének nincs arca, a gondolataival elsüllyed.

3. kép

Az ember számára megállt az idő, lejárt az ideje, nincs több esélye

4. kép

Irány a nagy semmi


:)

2013. jún. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bár az utolsó mondhatja azt is, hogy a tükörben senkit nem látok.
2013. jún. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bár most olyanokat olvastam a tükörről, hogy halott lelke kapuja meg a jövőjét mutatja az embernek.
2013. jún. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ahogy én értelemezem a képeket, az egy a lehetséges sok lehetséges értelmezés közül.


A képek létrehozója szereti Magritte-t. Kicsit talán túlságosan is a hatása alá került.


Üdv R.

2013. jún. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Álomképek - ez ugrik be elsőnek, mint gondolat.

Érdekes, az elsőről nekem nem az jön le, hogy tükör. Inkább mintha átnéznék a lány testén.

2013. jún. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ami nekem eszembe jutott..

1. Olyan mintha én is egy olyan tükröt tartó lány lennék, mit aki a képen van(a láncok másik fele az én tükrömhöz van rögzítve). Talán azt jelenti, hogy senki nem meri megmutatni a világnak az igazi arcát, hanem mindenkinek úgy mutatja magát, amilyennek tudjuk, hogy látni akar. És így mindenki "átlátszó" lesz, rejtve marad az igazi éne.


2.Hát...fejjel beleesett egy lány egy gödörbe? :D

Na, jó...talán azt, hogy annyira beleveszünk a hétköznapokba, a "jelentéktelen" részletekbe, problémákba, hogy az élet igazi szépségeit, értékeit(amiket ezen a képen a pillangók szimbolizálnak) nem vesszük észre.


3. Szeretne kiszakadni végre a rohanásból, "haszontalan" évek elmúltával, de nem tud vagy már túl késő?? Vagy visszanézi, hogyan telt az eddigi élete és rájön, hogy csak rohant végig, és nem állt meg gondolkodni, hogy mire is való az élettől kapott idő? Csak halála előtt jut ideje az igazi élet értelméről gondolkozni?


4.Kicsit olyan mint az első kép. Csak most a másik oldalról nézi azt a tükröt, amit végig mutatott magáról a világnak egy életen keresztül. és szomorú, mert ez a kép csak egy álca és nem saját maga( nincs tükörkép sem).


Valójában mindegyik képnek egy üzenete van szerintem: Éljünk álca nélkül, a rohanás közben vegyük észre életünk igazi értékeit.

20/l

2013. jún. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bocsi a cinizmusért, de annyira sok értelmet nem látok bennük.


Valakinek nagyon beütött a fotoshop hero életérzés, és nekifogott heggeszteni.

Úgy akar csinálni, hogy ő aztán mély gondolatokat próbál kifejezni, de igazából túl sok beltartalmat, képi kreativitást, egyedi hangulatot nem látok bennük.


A színek nagyon mesterkétek. műek. (igen, látom hogy kevés színt szeretne, mert az olyan hitehagyott, de ez olyan lett, mint amikor a századfordulón úgy csináltak "színes" fotót, hogy kézzel kifetették a fekete-fehéret). Nemá.


1, a négy lánc egy és ugyanaz a kép-a gravitáció felfelé húzza a felsőket. Ez így mi? Ja és magassarkús meztelen nőt köll rá tenni, mert azt szeresse ja nép.


2 Ceiling cat emberbőrben?


3 Bácsi szomorú, mert nem tudja hány óra...


4, Döngölt földpadló van a második emeleten, az alsó szomszéd odaégette a rántást, ám emberünket ez nem hozza zavarba, mert túlságosan is el van foglalva az egész falat betöltő poszterrel.

2013. okt. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!