Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Most hoztunk össze egy bandát,...

Most hoztunk össze egy bandát, a helyzet az hogy nagyon új, de majd ha belendülnk akkor hol tudnánk fellépni? Esetleg keresni is ezzel valamennyit?

Figyelt kérdés

2013. jún. 17. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Fő az önbizalom! :)

Mi kb. 10 éven át játszottunk annak idején, összesen százas nagységrendű koncertet, országos versenyen harmadik helyezettek lettünk, de egy fityinget se kerestünk vele, örültünk, ha néha legalább a benzinköltséget megtérítették.


Ha nagyon jók vagytok és népszerű zenét játszotok, illetve ha nem vagytok jók, de nagy a rajongótáborotok (a kettő nem függ össze), akkor van esély rá, hogy kereshettek valamennyit szerintem, de elég nehéz elképzelni, hogy egy frissen alakult banda után kapkodnának majd a klubok és koncertszervezők.

De ha van valami kapcsolatotok, aki levajazza a dolgot, az sokat segíthet... :)

2013. jún. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én tudok egy embert aki nagyszerű zenét szerez, nagyon jó zenéket ír, érdemes lehet konzultálni vele. Tudom, először banda kell, de az se mindegy, mit játszotok :)
2013. jún. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
milyen stílusúak vagytok?
2013. jún. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszonom az eddigi valaszokat! egyenlore nincs sajat zenenk csak felsolgozunk szamokat de majdesz sajat is! :)
2013. jún. 18. 09:38
 5/5 anonim válasza:
fel szoktátok tölteni youtube-ra? ha igen linkelnél párat?
2013. jún. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!