Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Le rajzoltam két kitalált...

Le rajzoltam két kitalált karakteremet. Szerintetek milyenek lettek 14/l?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2013. jún. 21. 09:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Egész jól rajzolsz, de szerintem eljárhatnál rajztanárhoz, hogy finomítsanak a technikádon és fejlesszenek. Egyébként kicsit ijesztő az a nő ^^" Gondolom képregényt akarsz írni, szóval azért sztori nélkül nehéz megítélnem ezt az érdekes kreatúrát!
2013. jún. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi. :D Egyébként én már gondolkodtam ezen a rajztanáron de még nem tudom hogy lesz mert elég sokba kerül :(. Ja, és igen,először még egy képregénybe terveztem de nem nagyon jön az ötlet h miről szólna...

Egyébként ez a nőt egy ilyen őrült pszihopatának képzeltem el xD.

2013. jún. 21. 09:23
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Ne haragudj,de nem vagy tehetséges, nincs érzéked hozzá. Ennyi idősen már nemezen a színvonalon kellene razjolgatnod, a filctollas színezés is elég gáz.

Nem akarlak megbántani, csak őszinte vagyok.Keress valami mást, amiben tehetségesebb vagy, hátha nagyobb sikerélményeket okoz.

2013. jún. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért bátorkodtam eltanácsolni erről a pályáról, mert grafikus vagyok.
2013. jún. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én az első vagyok!

Nem hiszem, hogy a kislány arra készülne, hogy a rajzaival ostromolja múzeumokat, de bátran rajzolhat ennek ellenére is, és szerintem egy jó tanár kezében nagyon szép műveket tudna produkálni. Nekem van ismerősöm, aki 18 éves koráig kb. síkban rajzolt házikókat, most meg átment a Műszaki egyetem rajz alkalmasságiján és formatervezőnek készül. Mind ez azért, mert járt rajzolni tanulni. Azt hiszem senkitől nem várható el, hogy hip-hop szénrajzokat készítsen alapok nélkül, biztosan vannak olyanok, akik ilyenek, de sajnos nem lehet mindenki ilyen. Ha valakinek szüksége van rajzórákra, akkor arra fog járni és jól fogja magát érezni rajta. A grafikus nyilván úgy gondolkodik, hogy mi az eladható, de attól függetlenül próbálkozhat vele más is, ha nem is lesz egy Rembrandt! Egyáltalán hol van az leírva, hogy hány évesen, hogy kell tudnia valakinek rajzolni? Ha valaki 30 évesen vág bele, akkor 30 évesen fog megtanulni rajzolni!

2013. jún. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%

Nem, félreértettél, nyilván nem gondoltam arra, hogy erre a pályára készül, és abban sem hiszek, hogy ha valaki egy kérdést tesz fel, akkor szépelegve válaszoljunk. Ha az lett volna a kérdés, hogy szerintetek milyen hatással van a lelkemre a rajzolgatás, akkor biztosan azt mondom, rajzolj, míg felkel majd a nap.

De nem erre vonatkozott. Szerintem nem lettek jók. Sajnálom.

2013. jún. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Bárki megtanulhat rajzolni egyébként, ezért merészkedtem azt mondani, hogy érzéke nincs hozzá, ennyi idősen már bőven kiderül, ha valakinek ez az út adatott. Hobbynak remek, de ennyi idősen még találhat olyan területet,amiben kimagaslóan tehetséges, szerintem minden pedagógusnak, felnőttnek kötelessége felhívni őszintén a fiatal figyelmét a tényekre, még ha fáj is.
2013. jún. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oké értem én csak az a baj hogy másban nem vagyok tehetséges..
2013. aug. 30. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!