Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Akadna olyan vállalkozó...

Volgabolga kérdése:

Akadna olyan vállalkozó szellemű kedves illető, aki megrajzolna nekem egy portrét? Fizetni nem tudok érte.

Figyelt kérdés
Abban bízom, hogy van, aki örömét leli a rajzolásban, ideje is akad, és kisegítene egy "rászorulót". Sok múlna ezen a képen. Kérem, obszcén megjegyzésekkel kíméljetek!
2013. jún. 23. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Hmm... Elektronikusan elküldve/szkennelve mondjuk megfelelne? Úgy esetleg elgondolkoznék rajta...
2013. jún. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hogyne, természetesen megfelelne! Fel tudnánk esetleg venni valahogy a kapcsolatot? Nem gondoltam volna, hogy valaki reagál, és főleg, hogy elkészítené... egy női portréról lenne szó, az okot is leírnám, miért is van rá szükségem valójában. Bízom benne, nem gondolkozik rajta sokat, mert most nagyon megörültem, és nem lennék hálátlan (még ha anyagilag nem is tudom kárpótolni, de valamit biztosan kitalálnánk).
2013. jún. 23. 21:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Először látnunk kellene a hölgy arcát, hogy nyilatkozhassunk (mit lehet kihozni belőle). Ill. megfelelő fotó megléte elkerülhetetlen. Anélkül nem érdemes belevágni.


Üdv R.

2013. jún. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!