Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tudnátok linkelni nekem olyan...

Tudnátok linkelni nekem olyan videót, ami lépésről lépésre megtanít festeni (többi lent)?

Figyelt kérdés
Sulihoz kellett venni akvarell festéket és nagyon megtetszett, csak nem igazán tudom használni...nem értek a festéshez, a technikákhoz, ezeket szeretném megtanulni. Már régóta szeretnék festeni, most végre van hozzá jó festékem is :D Youtubeon nézegettem, de nem nagyon találtam akvarellfestékkel kapcsolatosat. Valaki tudna nekem linkelni ilyen videót? Van van valami ötletetek, hogy hogyan kezdjek neki? Milyen ecseteket vegyek? Milyen papírt?

2013. jún. 24. 13:22
1 2
 1/11 yuda ***** válasza:

Nem néztem végig, de ecseteket, technikákat mutat be több videón keresztül.

Egyébként bántás nélkül mondom, de fél perc alatt találtam. Gondolom öt perc alatt többszörösét meglelnéd, ha használod a netes keresőt.

[link]

2013. jún. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Angolul watercolornak hívják, így keress rá a youtubeon

How to strech watercolor paper

How to paint tree with watercolor


Itt írtam pár dologot.

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__muveszete..

2013. jún. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Egyébként szerintem nehéz technika,bár gyorsan lehet vele dolgozni,de ha elrontod nehezen tűri a javítást.

tipp: rajzold elő ,amit szeretnél , utána feszítsd ki a papírt..

2013. jún. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! De nem tudom, hogy belekezdek-e, most anyukám teljesen elvette tőle a kedvem :( Mutattam neki ilyen festékkel készült képeket, és azt mondta hogy ezek ehhez nem is kell tudni festeni, bárki megcsinálja...ezek szerint én nem tartozom bele a "bárkibe".
2013. jún. 24. 16:19
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor taníthatna téged:)
2013. jún. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát...érdekes lenne :D Csak ha a profi művészek képeire ez a reakciója, akkor az enyéimre milyen lesz?
2013. jún. 24. 16:29
 7/11 anonim ***** válasza:
Told elé a festéket és mutasson egyet,bár lehet tényleg nem látja az eltérést:)
2013. jún. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát én kipróbáltam....de nagyon béna lett...a videókon könnyebbnek tűnt :(
2013. jún. 24. 22:24
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem szerintem nem is akvarellpapírom van, legalábbis másmilyen mint a videókon. A videón a festéket ilyen kis spatulával tudják még formázni, leszedni, de az enyém az hiába "tocsog" a vízben, akkor sem lehet ezt megcsinálni. Pedig direkt akvarellpapírt vettünk...legalábbis az eladó csaj azt mondta, h az az. Mi lehet akkor a baj?
2013. jún. 25. 00:30
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem láttam a videót,de ha festőkésre gondolsz,akkor azt akril és olaj festékhez szokás használni,mert annak van tömege, az akvarell nem ilyen.

Melyik videóra gondolsz?

2013. jún. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!