Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tudnátok linkelni nekem olyan...

Tudnátok linkelni nekem olyan videót, ami lépésről lépésre megtanít festeni (többi lent)?

Figyelt kérdés
Sulihoz kellett venni akvarell festéket és nagyon megtetszett, csak nem igazán tudom használni...nem értek a festéshez, a technikákhoz, ezeket szeretném megtanulni. Már régóta szeretnék festeni, most végre van hozzá jó festékem is :D Youtubeon nézegettem, de nem nagyon találtam akvarellfestékkel kapcsolatosat. Valaki tudna nekem linkelni ilyen videót? Van van valami ötletetek, hogy hogyan kezdjek neki? Milyen ecseteket vegyek? Milyen papírt?

2013. jún. 24. 13:22
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Már nem tudnám belinkelni a videót, sokat megnéztem. Majd ha még gyakorlok kicsit, megnézed/nézitek, amit festettem, ha belinkelem? És elmondanád/tok róla a véleményed/teket? :)
2013. jún. 29. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!