Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintem csodálatosak! Mit...

Szerintem csodálatosak! Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

[link]


Szeritetek ezek a képek csak véletlenszerűek, vagy a kislány így látja a világot? Amikor kicsik voltunk, mi is így láttunk?



2013. júl. 9. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
ényleg szépek, vagyis úgy mondanám hogy valahol megnyugtató rájuk nézni. Lehet hogy pont azért mert az jön át ahogy én is láttam a világot (persze nem konkrétan arra gondolok hogy pacákat láttam, de átjön egy bizonyos érzés...)
2013. júl. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én szoktam festeni és irigylem ezt a fajta könnyedséget. Felnőtt korra sokszor az emberből kiveszik a játékosság ..
2013. júl. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem el. Kizárt, hogy három évesen ilyen technikai tudás birtokában legyen valaki. Mert, ha még csak kriksz-krakszok lennének, de olyanok mintha egy absztrakt festő tudatos kompozíciói.
2013. júl. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=Gl6yR8_Uvxc


Ez egy videó róla. Szerintem gaziak a festmények!

2013. júl. 20. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!