Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyenek a rajzaim? (KÉP)

Milyenek a rajzaim? (KÉP)

Figyelt kérdés

Ha nem jó miért? min változtassak?


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



[link]



2013. júl. 20. 21:08
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást! :)
2013. júl. 22. 18:47
 22/23 anonim ***** válasza:

Jók lettek, de alulról a 3. képen a pasinak tényleg olyan, mintha levágták volna a fejét. Nekem is sokáig problémám volt a portékkal ilyen téren, és rájöttem, hogy ezen úgy a legegyszerűbb javítani, ha haj nélkül próbálkozol először, hogy az arányok benne legyenek a fejedben, és az illető fején is látszanak ;) és először halványan lerajzolod a fej körvonalát, és csak utána a hajat.

És még valami. Sokat tud segíteni egy vonalzó (v. a ceruzád is megteszi), amivel be tudod határolni a dolgoknak a helyét, pl. hogy a két szem egy vonalban legyen, vagy a száj ne legyen ferde. Érdemes odafigyelni az összképre, az összarányokra, hogy ne legyenek szétszórva az ilyesmik. Remélem segítettem :)

18/L

2013. júl. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy leírtad ezeket segített :)
2013. júl. 30. 12:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!