Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek jók a toll rajzaim?

Szerintetek jók a toll rajzaim?

2013. jún. 10. 14:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A korvonalak es az alapformak jok, de hiaba kontrasztra mesz, amig nem tanulsz meg arnyekolni (ezeken mondjuk keveset kell, de az akeves nagyon hianyzik), addig nem lesznek jobbak az atlagosnal.
2013. jún. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 klopusz ***** válasza:
Nekem speciel nagyon tetszenek :-)
2013. jún. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
19%
Van mit gyakorolni..
2013. jún. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 sándorjános ***** válasza:

Ha ezek másolatok akkor: Hát lehetnél kreatívabb, gyakorlásként tónusozhatnál másolás helyett.

Ha szecessziós, vagy pop art behatásra egyedi elhatározásból nem árnyaltad és a képek se pontos másolás eredményei, akkor: Jónak jó, de a nagy felületek színesen jobban néznek ki, ha már tónusok nélkül szeretnéd. Élénk, vidám színeket ajánlok.

2013. jún. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 predators máté ***** válasza:
0%
nem akarlak elszomorítani de ezek szörnyűek
2013. jún. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 predators máté ***** válasza:
0%
ez egy 8 éves színtén rajzoltad
2013. jún. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Predators Mátékára ne hallgass, mert egy éretlen kisfiú, aki most azért ír neked rosszakat, mert az ő rajzai nem tetszettek itt a közönségnek =)


Egyébként a formák, vonalvezetésed nagyon jó, de valami hiányzik. Ahogy előttem írták, vagy legyen szép színes pop art, vagy maradjon fekete-fehér, de akkor árnyékold.


17/L

2013. jún. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki normálisan válaszolt. :)Megpróbálom a jó tanácsokat megfogadni.

És persze megy a zöld kéz mindenkinek, kivéve Máténak.

2013. jún. 13. 10:27
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszenek,különösen a négyes. Mondjuk könnyű ilyeneket rajzolni. Próbáld meg színesceruzával,hogy javíts egy kicsit színezésen. Legkönnyebb feketére színezni valamit simán :)
2013. jún. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
nekem nagyon tetszenek :)
2013. jún. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!