Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen érzéseket váltanak ki...

Milyen érzéseket váltanak ki belőletek ezek a képek?

Figyelt kérdés
[link]

2013. júl. 27. 12:15
 1/5 A kérdező kommentje:
2013. júl. 27. 12:17
 2/5 A kérdező kommentje:
2013. júl. 27. 12:18
 3/5 anonim válasza:

1.rossz a link, szóval azt hogy linkeld újra.

2.Gonoszságot, rettegést.

3.Teljes mértékben magányt, visszahúzódást.

2013. júl. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 exronin ***** válasza:
Az elsőről azt, hogy aki ezt készítette nagyon magányos és fél az emberektől. A második jobban tettszik, de ki engedte ki a lelke madarát?
2013. júl. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hmm hmm hmm.. szerintem az elsőn mintha valami rossz, tönkretett lélek lenne, pontosabban ez egy embernek a lelke belülről. és mintha megbolondult volna, amit próbál eltakarni. az őrültséget az a mellette lévő kis akármi jelképezi. szerintem is magányos, és a magányba őrült bele, már nem is vágyik társaságra, ezért takarja el magát. a magánytól már rémeket is lát. és gonosz lett, erről a gonosz mosolya és a karma árulkodik. fájdalmáról a körülötte lévő szörnyek. bár lehet túlspiráztam :D


a második... valahogy szintén a magány jut róla eszembe, egyedül ül egy széken, magányosan a parton, szállni akar, nyitott, de valamiért nem ... nem is tudom... a rácsok mindenképpen a bezártságot jelentik, de ha nyitva van az ajtó, akkor tulajdonképpen szabad. valószínű, hogy régóta magányos, a botja miatt, ami az öregségre utal. és akár az is lehet, hogy a kinti madárka az egy másik lélek, és az a benti madárnak/léleknek a társa.

az arctalanság jelenthez érzelemmentességet, vagy egy olyan embert, aki eddig titokban tartotta az érzelmeit, ami miatt magányos volt...

2013. júl. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!