Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzéseket, gondolatokat...

Milyen érzéseket, gondolatokat váltana ki belőletek, ha egy azonos nemű párt látnátok az utcán kézen fogva sétálni?

Figyelt kérdés
Tennétek-e valamit? (Pl. beszólás, tettlegesség, megbámulás stb.) Csak kézen fogásról van szó, azaz hogy nyilvánosan is felvállalják egymást.
2010. dec. 28. 18:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
22%
Undorodnék és átmennék a másik oldalra és arról ha pofákat vágok nem tehetek, nem akaratlagos, de egy undorodó fejet biztos sikerülne bevágni.
2010. dec. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
83%
Semmilyet. Ha tudnak normálisan viselkedni az utcán akkor semmi baj nincs.
2010. dec. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%

Semmit, a hetero párokat se bámulom meg, a melegek is emberek. Konstatálnám, hogy jé, egy pár.

Egyedül az egymás cuppogós nyalása-falása zavar, de az se szexuális irányultságtól függ - egyszerűen nem nyilvános helyre való (főleg tömött helyeken, mint villamos, stb).

2010. dec. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Kulturáltan kezelném a dolgot, nem bámulnék rájuk. Elhaladnék mellettük mint minden más ember mellett.
2010. dec. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Azon gondolkoznék, hogy ők vajon tényleg együtt vannak, vagy csak barátok. Egyébként semmit nem csinálnék, nem zavar a dolog.
2010. dec. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%
Eléggé meglepődnék, mert az ilyen egyáltalán nem megszokott. Az biztos, hogy megnézném őket, de csak diszkréten. Nekem nincs bajom a melegekkel, tőlem járkálhatnának az utcán egynemű párok egymás kezét fogva, csak több ne legyen....az már azért sok lenne. :D
2010. dec. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%

Hát bármennyire is igyekszem igazságos maradni, a pasikra őszintén szólva én is fura szemmel nézek. De mondjuk a kézen fogva sétálás talán még nem olyan nagy baj. Csajokat viszont elég sűrűn látni így, úgyhogy azon már egyáltalán nem rökönyödök meg.

És akkor most lepontozhat, és elhordhat mindenféle liberális baromnak az összes konzervatív és jobbikos :)

2010. dec. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
23%
Az nem érdekelne,hogy kézen fogva sétálnak..Addig nincs is gond amíg nem kezdenek el tapizni,smárolni nyilvánosan..Az jobban zavarna..Le lehet pontozni,de én nem tartom természetesnek,hogy azonos nemű emberek nyalakodnak egymással..Nekem az már gyomorforgató..
2010. dec. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
he?????????? valószínűleg észre sem venném, ugyanis baromira nem érdekel, ki kivel sétál vagy egyebet csinál az utcán....
2010. dec. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%

Én külföldön élek,és itt már megszokott,hogy néha látni meleg párokat,akik felvállalják azt,hogy melegek!!Bár az a helyzet,hogy nyáron a folyóparton,amikor a dögmelegben strandoltunk,két meleg fiú feküdt mellettünk a standon,néha meg-megsimogatták egymást....és meglepően nem zavart engem!!

Persze a tini gyerekek még itt is megbámulják a másságot,de nekem a mai világban az a fontos,hogy két ember inkább szeresse egymást őszintén,független attól,hogy azonos,vagy különböző neműekről van szó,mint hogy félrek...janak a felek,és azt tartsák természetesnek!!Viszont a gusztustalanul egymás szájából ki sem mászunk dolgot én sem szeretem,és ez is vonatkozik mindenféle beállítottságra,nemcsak a melegekre!

(34 éves nő)

2010. dec. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!