Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogyan tanuljak meg magamtól...

Hogyan tanuljak meg magamtól hegedülni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok!:) Nos hegedű az még csak-csak lenne. Kottát olvasni tudok. De a hangszer alapvetően teljesen ismeretlen számomra. Tanárhoz sajnos nem járhatok, mert eszméletlenül drága lenne, pénzünk meg sajnos nincs rá. A célom az hogy 3 és fél év alatt megtanuljak nagyon jól hegedülni. Kérlek segítsetek hogy egyáltalán hogy fogjak hozzá...

2013. júl. 28. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Tanár nélkül nem sok értelme van mert akkor sosem fogsz megtanulni pontosan játszani a hegedű hangzásában még az is számít hogy hogyan tartod a hangszert.Mi felénk tizenvalahány ezer egy év asszem és ingyen adnak hegedűt kölcsönben.Tudomásom szerint nagyon jól nem lehet megtanulni 3 és fél év alatt hegedülni az én tanárom szerint egy gyereknek nyolc év kell ahhoz hogy profi módon játsszon,de egy felnőttnek is sok évbe telik főleg ha egyedül kezd hozzá.

Ha tényleg egyedül akarod akkor vegyél kottát ami alapszíntől tanít abban még az is le van fényképezve hogy hogyan kell tartani.

2013. júl. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 könyvborító válasza:

Szia!

Én is ugyanígy vagyok. Van hegedűm, de nincs se pénzem, se időm arra, hogy tanárhoz járjak.

Én sajnos még kottát se nagyon tudok olvasni, viszont egész jó a hallásom.

Én youtube-on szoktam keresni hegedűs videókat, és hallás alapján megpróbálom eljátszani amit hallok.

Egyébként milyen zenéket szeretnél játszani?

Ha írsz privit akkor küldök egy pár linket, hogy én honnan tanultam.

2013. júl. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!