Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » 16 éves vagyok és szeretnék...

Theluckyone kérdése:

16 éves vagyok és szeretnék hegedűlni tanulni, de nem tudom mekkora hegedűt vásároljak. Szerintetek milyen méretre volna szükségem?

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen az egészes a legjobb szerintem. Milyen magas vagy? Kartávolságod? Én mondjuk 12 éves korom körül váltottam egészre, hegedűtanárom javaslatára. Szerintem ennyi idősen az egészes a legjobb.
2013. júl. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mielőtt vásárolsz, menj be a zeneiskolába, és kérdezd meg a tanárt! Nem mindegy hogy milyen hegedűt veszel! Se a méret, se a fajta!

Otthon nem fogsz megtanulni hegedülni! Én most Szegeden fogom meg venni a hegedűmet, de csak úgy, hogy a tanárom megnézi a lehetőségeket!

2013. júl. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
és elősször érdeklődj utána mert sok zeneiskolának van zeneraktára ahonnan lehet kölcsönözni. nehogy azlegyen, hogy megveszed 1 évig tanulsz aztán rájössz hogy mégse tetszik és 6 generáción öröklik az utódaid de senki se csinál vele semmit. fölösleges pénzkidobás lenne.
2013. júl. 25. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
valószínűleg egészes hegedűre van szükséged, nekem 13 éves korom óta akkora van, és cseppet sem vagyok magas, sőt a karjaim eléggé rövidek. De egyetértek az előző válaszokkal, szerintem először keress magadnak tanárt (egyedül nem fogsz tudni megtanulni hegedűn játszani), és vele keress hangszert. :) sok sikert a tanuláshoz! :)
2013. júl. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!