Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Animések! Hogy tetszik a rajzom?

Animések! Hogy tetszik a rajzom?

Figyelt kérdés

Igazából nem tudom hogy kit is rajzoltam le,mert eleve Usui Takumit szerettem volna lerajzolni de a rajzolás közben "kicsit elkalandoztam"

és máshogy rajzoltam le.

Szerintem vittem bele egy kis NANA-t,ouran highscool host clubb-ot,és persze a kaichou wa maid sama-t.


a testi arányokat kérlek ne nézzétek mert szerintem azt nagyon elrontottam,de ez a legelső olyan anime karakterem aminek megvan a teste is és nem csak a fejét rajzoltam le :)


[link]



#anime #rajz #tetszik #első fiú és teljes testes rajz
2013. júl. 30. 19:48
1 2
 1/12 SzilKa ***** válasza:
mintha fordítva rajzoltad volna a kézfejét.
2013. júl. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 xshorty válasza:
hány éves vagy?
2013. júl. 31. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

12 :)


:kéz:

hát próbáltam úgy megcsinálni hogy valahogy megfogja de nem nagyon sikerült.

2013. júl. 31. 12:02
 4/12 anonim válasza:
22%
12 éves már bocs de ez egyáltalán nem jó én olyan 10 évesen rajzoltam így és két év alatt lettem 1. helyezett országos rajzversenyen meg animés versenyekre is járok helyben rajzolás aztán postán is küldtem már versenyre hihetetlen mien későn érkezik na mind1 szóval nincs nagy kézügyességed de bocs a kritikáért
2013. júl. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Jaj de nagyra értéküljük, hogy leszólsz egy 12-évest. Idióta. Egyébként ez a rajz hasonlít Ichigóra, de egész jó, tetszenek az ilyen egyszerű rajzok. Sokszor az egyszerűség, sokkal többet hoz ki egy rajzból, mint egy hónapokig készülő aprólékos kis mű.
2013. júl. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 KoNaN válasza:

Ha megvan a lelkesedésed hozzá és tetszenek bizonyos karakterek akkor jó ha minél többet próbálsz lerajzolni. Egy idő után észre veszed majd hogy sokkal élethűbbek.

Ha elfogadsz egy tanácsot, akkor annyi hogy talán könnyebben megy ha több vonalat használsz :) de ügyes vagy, csak így tovább

2013. júl. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Elsőre Kezdésnek egész jó. Gyakorolj még jobb lesz.
2013. júl. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kösszönöm a válaszokat :)

igazából még csak most kezdtem bele ebbe az egész anime rajzolgatásba,de gyakorolni fogok :)!


a kissé kulturáltan válaszolónak.

:mh...jól hangzik szívesen megnézném a rajzod! :)


ezek hogy tetszenek?


[link]


[link]

2013. júl. 31. 20:37
 9/12 anonim válasza:
ezek az új rajzok tök jők az az eső volt olyan nem annyira de ezek jók
2013. aug. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ha testet rajzolsz ne legyenek ennyire egyenesek a vonalak. Nem azt mondom, hogy lenne benne mindenféle csavargatás csak egyszerűen élethűbb lesz. Remélem segítettem a borzalmas fogalmazás ellenére. :D
2013. aug. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!