Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogyan tudom esetleg kiadatni...

Hogyan tudom esetleg kiadatni a saját képregényemet?

Figyelt kérdés
Gondolom, ehhez fel kell venni a kapcsolatot valamelyik kiadóval... tudja valaki, hogy ezt hogyan tehetem meg?
2013. júl. 30. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Én megkeresném a kiadó igazgatóját, főszerkesztőjét, és személyes találkát kérnék tőle. Aztán ott előadnám, amit szeretnék.
2013. júl. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A lehetetlennel határos ilyennel befutni sokkal jobb, ha inkább artblogot indítasz és elhelyezel rajta egy paypal donate gombot.
2013. júl. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: köszi szépen a tippet! :)

Második: Ez pontosan mit takar?

2013. júl. 31. 07:07
 4/4 anonim válasza:

Hol szeretnéd kiadatni? Magyarországon vagy külföldön?

Ha előbbi helyen, akkor nem nagyon hiszem, hogy találni fogsz akárkit is...nagy valószínűséggel neked kell majd nyomdát találni és minden munkát elvégezni....valamint különféle képregényes rendezvényekre eljárni, hogy megismerjék a művedet...nagyon sok szerzői kiadású képregény alkotója így csinálja ezt...

Ha külföldre tervezel, akkor meg küldözgetheted különféle kiadóknak a művedet...de hogy látnak-e bármi fantáziát...nos az jó kérdés...

2013. júl. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!