Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » 20 lapos,40 oldalas scrapbook...

20 lapos,40 oldalas scrapbook albumot mennyi idő lehet elkészíteni?

Figyelt kérdés
2 db ilyet szeretnék de az ötletek bennük ugyanazok, megvannak az eszközök, hozzávalók, és nem is akarok nagyon domborítani meg milton kapcsozni, csak egyszerűbb dolgokkal, szaalgokkal, virágokkal díszítek és persze színes papírokkal...de félek, nem lesz ez kész. Olyan lenne az album, hogy fényképekkel az életutat követi végig, nade van vagy 100 fénykép, minden oldalra 2-3 db.

2013. aug. 14. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire dolgozod ki. De azért sztem tuti nem kevés mert ki kell találnod hogy hogy nézzen ki és ne legyen uncsi! De izgalmas lesz szal ne aggódj
2013. aug. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Vettem alapkartonokat, azoknak mindkét oldalára szoktak dolgozni, vagy ezek át, uncsi nem lesz, mert vannak mintavágó ollóim, sok scrap papír, gombok, szalagok, fényképek, papírvirágok és glitteres ragasztók. Viszont nem ruházok már be milton kapcsokra meg ilyen nagyon drága dolgokra. Szóval szerintem egy alapkarton mindkét oldalára szoktak ragasztani vagy egy scrap lap egyoldalas szokott lenni? Mennyi idő lehet egy oldal elkészítése?...KArácsonyra szeretnék két albumot..lehet nagy fába vágtama fejszém....

2013. aug. 15. 12:00
 3/4 anonim válasza:
karácsonyra bőven kész leszel vele
2013. aug. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hááát, de mennyi idő kell rá...nézzük azt, mennyi kell egy kétoldalas díszítéshez és abból lesz 2-szer 20. Engem ez érdekel, mivel be kell osztani rá az időm, ezer dolgom van és nem tudok napi 3-4 órát ezzel foglalkozni....
2013. aug. 16. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!