Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Kerhetnek velemenyt? Meg most...

Kerhetnek velemenyt? Meg most festettem elsonek lovat szoval nem igazan tudom milyen lett.

Figyelt kérdés
[link]

2013. aug. 21. 19:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

16 eves vagyok szoval nem igazan lehet meg elsore profi:)

Koszonom szepen mindenkinek a valaszokat:)

2013. aug. 21. 21:23
 12/14 anonim ***** válasza:

A háttér nem jó, alkalmazd a perspektívát. A hátrébb levő virágok kisebbeknek látszanak, ahogy távolodunk, a kép hátsó része egyre kevésbé legyen kidolgozott, hiszen a tőlünk távolabb levő dolgok részleteit kevésbé látjuk jól. Az árnyék túl erős, ha megnézel egy fűre vetülő árnyékot, látszik tőle a fű, csak azon a részen sötétebb zöld színe van.

A ló nagyjából oké, az is ügyes, hogy a háttér kontúrjai gyengébbek, míg a lóé erősebbek.

Kezdetnek nem rossz, de még sokat kell gyakorolnod.

2013. aug. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Éppen a perspektíva miatt neveztem naiv festészetnek.

A ló hátsó lábának az első részénél nem látszik az a fekete kőrvonal. Na úgy próbáld meg újra festeni.

A ló pofáját is próbáld egy kicsit szilajabbra elkészíteni.

Kezdésnek jó.

2013. aug. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
A ló pofáján javíthatnál. Sötétebb színekkel nagyobb hatást érhetsz el(mármint az egész képen). na meg a szőrzet is lehetne kidolgozottabb(mintha fényes lenne v hasonló)És vigyázz az árnyékokkal
2013. nov. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!