Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Nem teljesen értem, mit akar...

Nem teljesen értem, mit akar mondani ez az idézet? : Már rég meguntam élni mindenáron. Percbe sűrített öröklétre vágyom. Inkább egy nap, extátikusan égve, mint félszből toldozgassam, évről-évre.

Figyelt kérdés
2013. okt. 3. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Számomra annyit jelent, hogy megélni, és nem túlélni kell az életet.

Inkább izgalmas rövid élet, mint sivár biztonságos hosszú.

2013. okt. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előzővel egyetértve.

Nem akar csak azért élni,hogy létezzen. Inkább sok dolgot szeretne megtapasztalni,még akkor is,ha ez azzal jár,hogy rövid lesz.

2013. okt. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem akar csak azért élni, hogy életben legyen. Nem akarja, hogy az élete egyszerű életben maradás legyen, meg akarja tölteni tartalommal. Nem az idő számít, hanem hogy azt mivel tölti el.
2013. okt. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az életet nem az életért, hanem a célokért, minél izgalmasabbakért, minél hasznosabbakért éljük. Ha így van, nem az estét, hanem a reggelt várjuk. Vagy nem is várjuk, hanem éljük, minden pillanatát, szinte észre sem vesszük az idő múlását. Ahol észrevettük, ott unalom van.
2013. okt. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!