Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Valaki véletlenül nem tudja...

Valaki véletlenül nem tudja hogy kb mennyibe kerül kiadatni egy verses kötetet?

Figyelt kérdés
Meg esetleg hogy milyen macerákon kell átesni egészen addig hogy a könyv a boltba kerüljön?
2013. okt. 27. 15:12
 1/4 anonim válasza:

Sok mindentől függ. Hány példányban akarod, milyen minőségben, milyen papírra, milyen fedéllel. Borzasztó nyomdai költségek vannak.

Én letettem erről, hogy kiadassam az enyémet, pedig nem akartam olyan rettenetesen sok példányban. De nincs erre több millió forintom...

2013. okt. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. A baj csak az hogyha csinálni akarok valamit akkor azt igényesen. Innentől ezek szerint ugrott. Köszönöm a kommentet :)
2013. okt. 30. 20:02
 3/4 anonim ***** válasza:

bombázd meg a kiadókat egy pár emaillel, ill. ha minden kötél szakad még mindig ott van az Underground Kiadó

[link]


kb 100 ezer ft minimumot kell számítani. Az Underground kiadó am nem (nagyon) tud terjesztést vállalni, de próba-cseresznye :)

2013. nov. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. nov. 3. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!