Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ki vállalná, hogy kivitelezi...

Ki vállalná, hogy kivitelezi az egyéni címerem?

Figyelt kérdés

Személy szerint 8 évig műveszetis iskolába jártam, de annyira kiestem a gyakorlatból, hogy egyáltalán nem megy (és sajnos mára már nem is szeretek túlzottan) rajzolni. Ha van itt valaki nálam nagyobb kézügyességgel, akkor örülnék ha megalkotná nekem amit kitaláltam.


A mód mindegy, lehet grafit rajz, vagy számítógépes grafika, és bármi más is. A lényeg hogy egyértelműen kivehetőek legyenek a szimbólumok/motívumok, ugyanis ékszerésszel szeretném ezüstből kiöntetni és medálként viselni.


Ha valaki segítene nekem ebben, írjon!



2013. okt. 28. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyit fizetnél, hogy megrajzolják neked?
2013. okt. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha tudnék rá pénzt áldozni, akkor tudnám hova vigyem a terveim, így viszont maradt a GYK és a válaszolók nagylelkűsége. (Az ékszerész rokon, és születésnapi ajándék lenne a medál).
2013. okt. 28. 20:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nem sértésből, de nagylelkűséget ne nagyon várj. Hacsak nem ismerős vagy rokon készíti el neked az egyéni címeredet. Én a képzőművészeti egyetemen grafikusnak tanultam, de jó magam is csak rokonoknak, barátoknak dolgozom nagylelkűségből /ingyen.

Szerintem nyugodtan keres olyan oldalakat ahol pénzért megrajzolják neked. Ingyen senki nem dolgozik a mai világban, és ezt te is megértheted..

2013. okt. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én szívesen megcsinálom neked (ezt nem azért mondom, mert nem tudnék rajzolni). Nekem jó gyakorlás lenne és érdekel, hogy néz ki a címered :D
2013. nov. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem úgy kell elképzelni, mint ahogy esetleg elképzelné az ember egy-egy város vagy ország címerét. :) Valójában egy címerállat és egy növény. A kompozíció tipikus, viszont a komponensek ritkák. A szimbolikájuk miatt választottam éppen őket.


Utolsó, írok privátot.

2013. nov. 2. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!