Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Linkelnétek szép női akt...

Linkelnétek szép női akt rajzokat?

Figyelt kérdés
Már sokat keresgéltem különböző oldalakon, de csak pár tetszett meg igazán. Inkább a nagyon aprólékos, kidolgozott grafit munkák tetszenek. Valamint az olyan jellegű, amin a hölgyemény intimebb testtájai nem mutatkoznak meg csak sejtet. Remélem érthetően fogalmaztam, előre is köszönöm!

2013. okt. 30. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A googlen voltál?
2013. okt. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Anni2220 válasza:
43%
nem linkelek te perverz állat
2013. okt. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, ott is körülnéztem, találtam is párat csak hátha valaki tud mutatni új rajzot. Nyugi nem a perverzióimat élem ki rajzolt meztelen csajokon, csak rajzoláshoz van rá szükségem. Mondanám, hogy amúgy is lány vagyok, de ez ma már nem jelent biztosat...Gyakorolni, ihletet, ötleteket meríteni kellenek.
2013. okt. 30. 19:27
 4/6 anonim válasza:
52%
Rajzolj egy kutyát (pl ami aranyos, de bátor, /berni pársztor) és ragaszd ki a fejed fölé az ágyhoz. Megvédi a jó álmokat viszont a rosszakat szétharapja XD
2013. nov. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Ha gyakorlásra kell, akkor jobban teszed, ha inkább úgymond "erotikus" képeket keresel, amin a nők csak sejtetik az intimebb testrészeiket és azokat a képeket rajzolod le, mert úgy jobban tudsz fejlődni. Illetve vannak akt rajzoláshoz való videók is szép számmal az interneten.
2013. nov. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. nov. 2. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!