Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Egy év alatt meg tanulhatnék...

Egy év alatt meg tanulhatnék így rajzolni?

Figyelt kérdés

Ha minden nap vagy minden héten 3-4-szer gyakorolné ,akkor egy évre rá meg tanulnék ilyeneket rajzolni szerintetek?

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


és ilyen make upokat meg tanulhatok egy év alatt rajzolni festenni ha mindennap fogok gyakorolni?


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Itt van meg egy video is hogy készítik :)


http://www.youtube.com/watch?v=g8OM8ucENAk


Szerintetek meg tanulhatok? :)



2013. okt. 31. 23:50
 1/8 anonim válasza:

hát csak akkor ha nagyon jó a kézügyességed

de talán még úgy sem...azért minden esetre sok sikrt.

2013. nov. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem szólóval. SZERINTEM a sminkelést talán meg tudod tanulni (bár én ilyen szinten nem sminkeltem még ... ) arcon, nem tudom a testfestés hogy megy...a rajzolásban nem vagyok biztos ... meg például nálam nem úgy megy, hogy na akkor most leülök és gyakorolni fogok most minden áron napi 3-4 órát. Ha jön csinálom, ha nem jön, akkor csak szenvedés van belőle ...
2013. nov. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát van tehetség vagy nincs ennyi.
2013. nov. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van hozzá tehetségem tudok rajzolni ,de nem ilyen fogon még!
2013. nov. 1. 13:01
 5/8 anonim ***** válasza:
ha van tehetséged akkor igen de e egyénfüggő, van aki 1 hónap alatt tanul meg ilyet rajzolni, van aki 1-2 év alatt, 2 hét alatt és van akinek több év kell ahhoz
2013. nov. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gondolom. Rajtad áll!
2013. nov. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

ha van hozzá tehetséged és kitartásod, akkor nem lehetetlen :D sok sikert hozzá!

nekem mostanában a különböző arcfestések (pl zombi, csontváz, stb) tetszenek, és ezeket szeretném gyakorolni, amint lesz időm..

2013. nov. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Természetesen meg! De akkor tényleg gyakorolj! Fontos a jó eszköz, és a jó vázlat! Jó vázlatot könnyű rajzolni, utána meg a szép de hosszadalmas árnyékolás jön.
2013. nov. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!