Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek jók a rajzaim?...

Szerintetek jók a rajzaim? (képek)

Figyelt kérdés

Egy ideje már rajzolgatok otthon hobbi szinten, de semmi önbizalmam nincs hozzá.

Sokan látták már képeimet (anyám, barátaim...), de reakció az semmi vagy annyi, hogy dejó (persze így unottan), ergo nincs semmi visszajelzésem, ezért jöttem ide gyk-ra.


Ezeket netes kép alapján rajzoltam, kisebb-nagyobb eltérésekkel, amik vagy szándékosak vagy véletlenek voltak, többnyira szándékosak :)

[link]

[link]

[link]


Az a problémám, hogy fejből szinte semmi jót nem tudok rajzolni, de viszont kép alapján vagy egy kis besegítéssel minden szuperül megy.

Amúgy én ilyen művészetkedvelő típus vagyok, rajzoláson kívül még zongorázom, fotózok, photoshoppolok (ami már majd' profi szinten megy, mert már vagy 4 éve használom)...

16Fiú



2013. nov. 1. 20:50
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Eltérő keménységű ceruzákkal rajzoltam ezeket.

Az alapokat meg ugye mindent HB, meg utána még sötítettem 2B-sel, de valahol azt hallottam, hogy egy "művet" csak egy fajta ceruzával lehet elkészíteni, vagy valami ilyesmi...

2013. nov. 15. 12:34
 22/28 anonim ***** válasza:
pont hogy nem. egy műhöz több ceruza kell... te csinálod jól.
2013. nov. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 Vörösnefelejcs ***** válasza:
Szerintem nagyon jók. Jól rajzolsz, ha másoltad, ha nem. Svájcban van a HR Giger múzeum, keress rá, ez a csóka találta ki az Alient. Ő jut eszembe a rajzaidról.
2013. nov. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg hülye az aki egy ceruzával csinálja. Mármint nem hülye, csak sokkal jobbat lehet rajzolni. Én használok 2B-st, HB-st, és 4B-st általában egy rajzhoz.
2013. nov. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
K e r e s s m e s t e r t ! Segít, hogy fejlődj.
2013. nov. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Még nagyon régen jártam különórára havi 1-2-szer, de az szörnyű volt és pénzpazarlás, ennek hatására elment a kedvem a különórákra járástól e téren...
2013. nov. 21. 15:06
 27/28 anonim ***** válasza:

Szerintem tehetséges vagy.


Az a helyzet, hogy szerintem azért nem mondanak rá semmit, mert maga a rajzolás, vagy a téma nem érdekli őket. Kérdezz olyanokat, akiket érdekelnek ezek a dolgok, ők valószínűleg jobban elmerülnek a részletekben, és alkotnak bővebb véleményt is.


18/L

2013. nov. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Bizony hogy jók! :) De olyasmit érzek a rajzaidon ( és javíts ki, ha tévedek ) hogy hosszú ideig készítetted őket és kicsit görcsösen. Szóval, hogy sok időt ültél felettük, míg számodra elfogadható állapottal befotóztad őket. A vonalaid egyébként határozottak, magabiztosak, úgyhogy szerintem érdemes ezzel foglalkoznod...de

Nézd meg, hogy milyen ha festesz, mert arra nem lehet rágörcsölni. Az nem baj, ha magadtól nem tudsz figurálisan rajzolni, ehhez gyakorolni kell. Szóval nem unottan mondom, hogy "aha, tök jó", hanem hogy téényleg jó :D és hajrá, csak így tovább!

2014. szept. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!