Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit gondoltok róla? Saját vers.

Mit gondoltok róla? Saját vers.

Figyelt kérdés

Szeretek verseket írni, de nem tudom hogy érdemes lenne-e komolyabban foglalkoznom ezzel vagy egyáltalán foglalkoznom vele.Ezt írtam utoljára, mi a véleményetek?


Légy erős és mindig nevess,

Ha fáj sírj, nem szégyen ez.

Ne félj soha míg engem látsz,

Fogom majd kezed, nyugodtan játsz.


Megszűnt az idő, nincs határ

Mitől eddig féltél, nincs ma már.

Fejezd be azt, mit régen elkezdtél,

Mondd el azt, mit régen nem mertél.


Fáj minden szó, fáj ahogy látom,

Tested egyre gyengébb, mégis jóra várok.

Fáj hazudni, fáj hogy menned kell,

Bár erős a szívem, most sírnom kell.


Előre is köszönöm a válaszokat:)



2013. nov. 3. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Az első két sor végén lévő rímes szó összepárosítás elég érdekes, de azon kívül én nagyon jónak találom a verset. Viszont egyetlen egy versből nem lehet megítélni, hogy érdemes-e tovább foglalkozni vele, mindenesetre, ha megtartod ezt a minőséget, akkor merem állítani, hogy nem fognak csalódni a "leendő olvasóit". :)
2013. nov. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kedves kérdező! ez a szöveg még nagyon messze van attól, hogy vers legyen. ehhez bizony több kellene pár rímnél, kreatívabb szóhasználat és alakzatépítés, stabilabb ritmus, esetleg egy kis dallamosság a hangok között stb.
2013. nov. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tanárúrkérem ***** válasza:
Nekem hiányoznak a költői képek, a költőiség, ezek száraz mondatok, elég uncsik is, és igazából a mondanivaló is összevissza, túl sok mindent tettél bele. És kihez beszélsz? Nekem nem jön át... Ja és : JÁTSSZ!!! és a felszólító mondatok végére felkiáltójel!!!!
2013. nov. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

És ez? Ehezz te?

Mi vagyunk a "hetedik" (ez régi)

Felrobbantsuk a sulit

Minden tanár minket utál

Mer nem tanukunk matekórán

Tőri nyelvtan a kukába nagy buli a szobába



Kifehtu meg?

(Gyümölcs)

3034



A betűk számját irtam tehát

Eper

2019. okt. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!