Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit gondoltok erről az írásról...

Mit gondoltok erről az írásról? (ne kíméljetek 15/L)

Figyelt kérdés

Nincs semmi Csak légüres tér végtelen soha nem múló sötétség üveg falak vesznek körül nincs kijárat látod a kinti világot de nem érzed azt, itt kevés az értelem csak egy érzet segíthet. Nincs semmi csak egy soha el nem múló fájdalom egy szívet mardosó végtelen kétségbe esés.Nincs út nincs szép csak a remény.


(ennyire nem vagyok pesszimista de most rossz kedvembe vagyok)


2011. dec. 7. 17:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik! Érdekes, ahogyan ezt megfogalmaztad, mély érzések lehetnek benned. Ez a pesszimizmus, ami sok költőt is jellemez, eléggé lényegre törő.
2011. dec. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sylvia Plath: Üvegbúra
2011. dec. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi próbálkozom, írjatok mivel csiszolhatnék a stílusomom
2011. dec. 7. 17:48
 4/10 A kérdező kommentje:
*stílusomon
2011. dec. 7. 17:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Vesszők, pontok. Nélkülük csak egy massza, nem lehet érteni, mire akarsz kilyukadni.
2011. dec. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Bocsi tényleg nincs benne írásjel sietem!

ezzel kicsit beégtem úgy látom

2011. dec. 7. 19:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik, viszont legközelebb rakj bele vesszőt, mert így nem érzékelem, hogy mikor van szünet és így nem olyan élvezetes, de amúgy pacsi. :)
2011. dec. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi ha valakinek van ideje küldjön életkort léci mert akkor tudom kinek tetszik kinek nem
2011. dec. 8. 08:07
 9/10 anonim ***** válasza:

Összességében lehetne jó, de tényleg nagyon hiányoznak belőle az írásjelek. Ha leírsz valamit, akkor az írásjelekkel tudsz hangsúlyosabbá tenni részeket, kifejezéseket. Sokszor az írásjelek használatával teljesen más értelmet nyernek a leírtak.

Egyáltalán nem égtél be csak felhívjuk a figyelmedet néhány dologra. A GYK azért van, hogy megkérdezhess ilyen dolgokat.

37/N

2011. dec. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
16/l
2011. dec. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!