Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Vannak interneten olyan...

Vannak interneten olyan sablonminták, amiket ki lehet nyomtatni, kivágni a kijelölt részeket, és graffitivel ráfújni valahova?

Figyelt kérdés
Feldobnám valami ilyesmivel a szobám falát csak sajnos nem tudok ilyeneket rajzolni, mert nem látja a szemem, hogy pl. hova kell ezeket a tartóréseket berajzolni, hol nem szabad teljesen kivágni (nehogy szétessen a papir)

#graffiti #minta #sablon dísz
2013. nov. 19. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet kapni olyat, hogy "Falmatrica". Ezek előre legyártott matricák amiket csak fel kell vasalni a falra. Elég nagy méretekben is kapható. Bár az ára nem olcsó, de szerintem szebb eredményt ad mintha A4-es méretben nyomtatnál valamit és azt vágnád ki.


Itt pl van pár grafiti is:

[link]

Érdemes körülnézni neten, hátha találsz olyat ami tetszik...

2013. nov. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
de tök jó! kérdező, tudtál találni ilyesmit?
2013. nov. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
googleben a "stencil" szóval rengetek variációját találod a képek közt a jobbnál jobb sablonoknak. Ha valami témára akarsz fókuszálni angolul keress. Szoba dekorra tapasztalatlanoknak és hozzánem értőknek van egy oylan verzió is hogy egy kivetítővel felvetíted a falra amit ott szeretnél látni és ecsettel szépen neki állsz és csak kikell szinezned azt a részt amit megvilágít a projektor. :) remélem jól értelmeztem a kérdést és erre gondoltál.
2013. nov. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! igen, erre gondoltam:)
2013. nov. 23. 01:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!