Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Van-e rá valamilyen lehetőség,...

Van-e rá valamilyen lehetőség, hogy régi Nemzeti színházas előadásokat nézzek?

Figyelt kérdés

2008-2013 közötti Alföldis korszak érdekelne :) Nem sok esély van rá, hogy kiadják őket, vagy ilyesmi, és nem is tudom, hogy honnan lenne meg akárkinek is egy felvett előadás, de azért hátha :)

Privát megoldások is érdekelnek ;D



2013. nov. 28. 04:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Időutazásra gondoltál már?


Üdv R.

2013. nov. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Kedves "Válaszoló"!


Igen,gondoltam. A probléma csak az, hogy ehhez sincsenek meg a szükséges eszközeim. Az ötleted kivitelezésben szíves örömest venném a segítséged.


Üdv N.

2013. nov. 28. 16:20
 3/14 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, nem értem, hogy miért van az, hogy egy csomó előadást felvettek és nem lehet látni őket se az interneten/se tv-ben. :( Pedig én jártam és sokszor volt nyilvános felvétel az előadásokról! Miért nem lehet megnézni őket, akkor miért lettek felvéve? :(
2013. nov. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Sajnos nekem csak olyan időgépem van, amibe ha most beszállok, és benne töltök 24 órát, akkor holnap érekzek meg a jövőbe. Asszem, Te nem ilyenre gondoltál, Neked ez nem segít.


Üdv R.

2013. nov. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát, jelenleg a Mephisto-t meg tudod nézni a Vígszínházban, meg a Bányavirágot is, a Budapesti Játékszínben.
2013. nov. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Kedves "Válaszoló"!

Bizony, sajnos a Te időgéped nem túl praktikus a mi esetünkre. Ennek ellenére szívesen veszem a további ötleteidet a probléma megoldásával kapcsolatban.

Üdv N.

2013. nov. 29. 22:27
 7/14 A kérdező kommentje:
Ezt a kettőt tudom (igaz, hogy nem ugyan az, mint a Nemzetiben volt, és jegyet se nagyon lehet kapni...) Főleg azokra az előadásokra gondoltam, amiket nem sikerült kimenteniük :)
2013. nov. 30. 08:24
 8/14 anonim válasza:
Ezek a felvételek engem is érdekelnének, és szerintem ha kiadnák őket pl egy DVD-n akkor lenne rá vevő csak kéne egy kiadó. Egyébként a youtube-on próbálkozhatsz néhányat ott én is találtam bár igencsak keveset, sajnos.
2013. dec. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Szerintem is bőven lenne rá érdeklődés. Meg kéne győzni valakit, akinek nagyobb a beleszólása a dolgokba ;)

Youtube-on én is kerestem már, de az adott időszakból egy előadást sem találtam. (letöltő oldalakon kicsit nagyobb az eredmény, de még az is elég szegényes)

2013. dec. 18. 22:58
 10/14 anonim válasza:
Előző vagyok. Nem tudnál mondani nekem, akár privátban, olyan oldalakat ahol láttál fent előadásokat? Hálás lennék, köszi!
2013. dec. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!