Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Email szolgáltatóknál van...

Email szolgáltatóknál van olyan lehetőség hogy a régi kitörölt üzeneteket újra elő lehessen hívni vagy megtudjuk nézni? Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Kitöröltem véletlenül egy email ami fontos adatokat tartalmazott.Szeretném megtudni hogy étezik e ilyen lehetőség hogy valamilyen úton módon vissza hívjuk az adatokat?köszi
2012. dec. 16. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Webfelületről éred el az emaileket? Esetleg valami törölt elemek mappa nincs?
2012. dec. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az email szolgáltatóknál ilyen nincs. Ha nincs külön mappa a törölt dogoknak akkor keresztet vethetsz rá...
2012. dec. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem a törölt elemek mappából is kitöröltem..mármint a kukából vagy lomtár vagy ki hogyan hívja.Értem akkor nincs ilyen lehetőseg..f@sza akkor b@szhatom..na mindegy azért köszi.
2012. dec. 16. 10:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Milyen szolgáltatóról van szó? Esetleg felhívhatod őket, hátha tudnak segíteni, bér nem hinném.


Esetleg Thunderbirdet vagy Outlookot használtál?

2012. dec. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem email kliens,sima webes email..amúgy indamail-os email.
2012. dec. 16. 11:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem segítenek. Ingyenes emilszolgáltató. Még is mit vársz? Kiveszik a szervergépből az aktuális vinyót amin a törölt adat lehet és visszaállítják az adatokat, addig meg 100.000 többi felhasználónak meg kiírják, hogy türelmét kérjük, vagy mi???


Azt sajnos buktad...

2012. dec. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6: Azért egy fizetős szolgáltató se fog egy recoveryt ráereszteni egy mezei ügyfél postaládájára...
2012. dec. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!