Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Színházba milyen öltözékben...

Színházba milyen öltözékben illik menni?

Figyelt kérdés
Ilyen amatőr társulatokat is szívesen megnéznék. Íratlan szabály az elegancia? Nagy és kisebb társulatoknál egyaránt? Remélem nem támadtok le. Reál beállítottságú vagyok, és csak most kezdett el érdekelni a kultúra, amiben nincsenek számok. Azt is megjegyezném, hogy nem vagyok túl jól eleresztve, azért rágódok ilyesmin.
2013. nov. 28. 10:57
 1/4 A kérdező kommentje:
18 F
2013. nov. 28. 10:57
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Még a legpuccosabb színházba is bőven elég a business casual. Amatőr társulathoz ing+farmer színvonal szerintem bőven megteszi.
2013. nov. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
mackóban
2013. nov. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amatőr társulat előadásához szerintem a sötét farmer + ing bőven jó, de elég sokat járok színházba és sokan nagyon nem tudnak öltözni. Vagy alul, vagy túlöltözöttek és kevesen találják meg a hangsúlyt.
2013. nov. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!