Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Vélemények Sándor Anikó: El...

Vélemények Sándor Anikó: El Camino című könyv?

Figyelt kérdés

Annak a segítségét szeretném kérni, aki olvasta Sándor Anikó, El Camino című könyvét. Miről szól nagy vonalakban? Mi a fő üzenete? Egy kedves barátomnak, szeretném karácsonyra megvenni, mert odavan a spanyol kultúráért. És vallásos is, szóval az érdekel főleg, hogy a könyv nem kelt-e rossz benyomást a keresztényekről?

Köszönöm előre is!:)



2013. dec. 14. 13:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Bocs, nem olvastam el, csak beleolvastam, hanem az írójával hallgattam interjút anno és Sándor Anikó nem keresztény, hanem kereszténység iránt is érdeklődő ezoterikus beállítottságú valaki... El Caminoról több könyv is van, de nem hiszem, hogy egy elkötelezetten kereszténynek túl jó ötlet lenne. Amúgy olvass bele a könyvbe, ha tudsz !
2013. dec. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!