Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ez jó lenne egy horrortörténet...

Ez jó lenne egy horrortörténet alapcselekményének? Ki lehet ebből valami hátborzongatót hozni?

Figyelt kérdés

Elkezdtem írni egy horrorsztorit. Itt van belőle egy kis részlet:


„Do you know the feeling when a knife enters your pregnant belly below your belly button? Now you’ll know it.”- said the woman and she stabbed Becky 3 times. After each stabbing the blade was twisted in Becky’s belly. She felt enourmous pain under her navel. She just cried and cried…

„Stupid bitch!”-said the killer and she went away.

Becky lied on the ground and cried permanently. The stab wounds on her pregnant belly were very serious. Her uterus and stomach were badly injured and because of this she lost much of blood. She bled from her vagina, her stab wounds and womited some blood, too.


Szerintetek folytassam tovább az írást, vagy nem érdemes?



2013. dec. 21. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Folytasd! Mondjuk ez így inkább-pszicho thriller,mint horror,de attól még jó. Egyébként én a helyedben kitalálnék valami frappánsabbat ahelyett,hogy ,,said the killer and she went away"
2013. dec. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, nyugodtan folytasd az írást! Én nem kérem még egyszer, hogy megoszd, ennyi is nagyon jó volt, de te csak írj!
2013. dec. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jó, de miért angolul írod?
2013. dec. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1) ez nem horror, max thriller

2) 3x hasba lett szúrva a nő és vérzik, most ettől essük hanyatt, hogy micsoda sztori?

3) sok a szóismétlés

4) a hány igét v-vel írjuk és nem w-vel

2013. dec. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a teljes történetet - már ha létezik egyáltalán - de amit ide leírtál, szerintem nagyon hatásvadász. Alapból nem szimpatizálok a darabolós, véres sztorikkal, mivel a legtöbbjük a levágott végtagokon meg a hányáson kívül majdhogynem semmit sem tud felmutatni, de ha az ember ügyes, lehet ilyen elemekkel is egy alapvetően ijesztő (és nem simán gyomorforgató) történetet kreálni.

Neked nem sikerült. Ne haragudj.

2013. dec. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

stab 4x, belly 4x


szerintem az angolt ne erőltesd, először magyarul tanuld meg az írást!

2013. dec. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lehet, bár sztem is inkább thriller, mint horror. Viszont az angolt ne erőltesd. Nem azért, nyelvtanilag nagyjából helyes (mondjuk a vomit az sima v), de messze nem regény- / művészi szint. Szóismétlések vannak, az igeidők nem tökéletesek mindig, nem elég választékos.
2014. jan. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem érdemes.
2014. márc. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!