Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Akril vagy olajfesték?

Akril vagy olajfesték?

Figyelt kérdés

Most szeretnék belekezdeni, szóval elég tanácstalan vagyok. Eddig rajzoltam. Most pedig nem tudom, hogy mivel ajánlottabb kezdeni meg úgy egyáltalán. Ti melyikkel szerettek jobban dolgozni és miért? Ez nyilván egyénfüggő és ezt is nekem kéne kitapasztalnom, hogy melyik áll hozzám közelebb, csak nem egy olcsó mulatság...

Melyikből milyen márkát ajánlotok? Itt valami olyan kategóriát kéne belőni, ami minőségi, de nem eget rengető az ára, bár gondolom ez elég evidens. Ecseteket? Alapozót? Valamint festéket tégelyeset/tubusosat, egyenként/készletben, hogyan érdemes? Mire lesz még szükségem?

Ezt az oldalt ismerem, ha gondoljátok itt megmutogathatjátok: [link]

Bocsánat, ha kicsit túl sok a kérdés!:)A válaszokat előre is köszönöm!



2013. dec. 22. 22:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Legolcsóbb hordozó a farost. Legkézenfekvőbb alapozó a gesso (később olcsóbbat is tudsz majd keverni magadnak, de ahhoz neki kell majd futni). Legolcsóbb festéket a Lidliben akcióban kapsz. Sztem akrillal kezdj, gyorsabban lesz kész a kép. Hamarabb lesz sikerélményed. Hígító se kell hozzá. Ecsetet először olcsót végy.


Az olaj is jó, csak azt nem merném kezdőknek ajánlani.


Még egy tanácsom van: ne fél 100 vacakot alkotni, az mind egy-egy fontos és kihagyhatatlan lépcsőfok a 100.-hoz, ami mestermű lesz.


Üdv R.

2013. dec. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!