Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ezek a szobrok miket szimboliz...

Ezek a szobrok miket szimbolizálnak?

Figyelt kérdés

1: [link]


2: [link]


3: [link]



2013. dec. 28. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az ,hogy miket?
2013. dec. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez 3 különböző szobor, nyilván valamit szimbolizálnak, jelentenek. Ezekre vagyok kiváncsi.
2013. dec. 29. 01:33
 3/5 anonim ***** válasza:

1: a szobron látható férfi egy rakás, oszlopba rendezett lekvárosüveget egyensúlyoz a lábfeje és az ökle között. Ezt olyan sokáig csinálta, hogy közben szemek nőttek ki a lábfején.


2. "Azt se tudom, fiú vagyok-e, vagy lány" - mondta a fehér körszakállas nő, akinek közben furcsán dudorodik az ágyékkötője. Férjének szintén beazonosíthatatlanok a nemi szervei, ezért inkább egymás seggét fogdossa a furcsa pár.


3. "Jaj, de vicces ez a szaloncukor" - nevette el magát a békafejes pólót viselő fülbevalós bohóc.

2013. dec. 29. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értelmes válasz esetleg?
2013. dec. 30. 02:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezek a szobrok nem valamilyen ősi, ókori civilizációtól származnak? Mert akkor ismerni kellene a kultúrájukat, anélkül esélytelen helyes választ adni a kérdésre.
2013. dec. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!