Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Kapcsos könyvet szeretnék...

Kapcsos könyvet szeretnék adni ifjú költő barátomnak ajándékba. Hol keresgéljek? (sürgős)

Figyelt kérdés
Igen, olyasmit, amilyet Arany János kapott. Nem, nem olyat, amit (kis)lányok szoktak kapni, hogy abba írogassák, hogy épp melyik fiú tetszik nekik az általános iskolában, és rózsaszín és/vagy szívecske alakú kulcsa van. Egy komoly, neadjisten antik (kinézetű) könyvet szeretnék. Köszönöm előre is a válaszokat!

2013. dec. 31. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!


Ez elég szép!

[link]

2013. dec. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

de azt is választhatod, hogy a meglévő verseit bekötteted.


Pl: [link]


én egyszer ezt kaptam a páromtól karácsonyra, nagyon örültem neki! Csak kérd el a verseit, mintha el akarnád olvasni, és vidd el egy könyvkötőnek :)!

2013. dec. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ezek igazán jó ötletek, köszönöm! Csak van egy kis gond - szorít az idő. Tudom, butaság volt részemről az utolsó pillanatra hagyni az ajándékvásárlást. Egész pontosan ma délutánra kéne :D Viszont ha egyszer hajlandó lesz odaadni a verseit, szépen beköttetem.

Most viszont csak valami olyan könyv kéne, amibe, ha eszébe jut valami, írogathat.

2013. dec. 31. 10:35
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ezt nem hiszem el, most derült ki, hogy már másvalakinek is eszébe jutott ez. :( Úgyhogy valami mást kell kitalálnom.
2013. dec. 31. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!