Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a véleményetek az új,...

Mi a véleményetek az új, tegnapi és mai alkotásaimról?

Figyelt kérdés
[link]

2014. jan. 20. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Számomra túlságosan kiszámítható ez az állandósult körberendezettség, mintha lenne valami gát, amit nem vagy képes átlépni. Ettől meglehetősen sablonossá válnak a festmények. A hangulatuk egyébként egy munkatábor lakójának utolsó látomására emlékeztet a rajzokban megbúvó horogkereszt formákkal. A fő problémám mégis az ezzel, hogy nem látom rajta a szellemi munkát, gondolatokat, csak a céltalan robotolást.
2014. jan. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy kérdés, csak,hogy magad nevezed művésznek vagy végzettséged is van hozzá?
2014. jan. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: már látom,hogy ez egy nem 'rajongói oldal' ott meg valami kategóriát kell választani..
2014. jan. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, rajongói oldalat nem akartam, és valaminek kellett nevezni ezt a tevékenységet,és mivel valaminek nevezni kell ezt a valamit, amit csinálok, ezért ehhez a fajta tevékenységhez a Művész állt a legközelebb. Ennyi a Művész megnevezés titka, nem én írtam be, adott, fix, a Facebook által megszabott kategóriák közül kellett választanom.
2014. jan. 21. 20:40
 5/10 anonim válasza:

hohó, miért kellene a művészethez végzettség? :D

ha visszatekintünk az időben, a legnagyobbaknak sem volt semmilyen végzettsége, mégis művésznek mondjuk őket, azért mert annak tarjuk őket.

a másik, ami az oldaladon vannak képek, azokat mindet a semmiből csináltad, vagy valami megszerkesztése által kaptad őket.

egyébként szerintem nem viszel bele mély érzéseket,

én a helyedben egy hosszas esti relaxáció/meditáció után kezdenék neki egy ilyennek és meglátjuk mi születik meg

nekem ezek túl rikítóak, sok a szinkavalkád :)

2014. jan. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sarlol: ezt inkább egy másik kérdés során vitatnám meg:)
2014. jan. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nekem ez nem több, mint hobbi, az érzelmeim, gondjaim, problémáim kivetítése, képi manifesztációja. Nem akarok érte pénzt kapni, meg semmi ilyen. Nem megrendelésre csináltam, egyszerűen jött. Így tessék nézni.
2014. jan. 23. 09:56
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja és, ha valakinek esetleg nem lett volna világos, ennek "fényében" (mármint annak fényében, hogy nem vagyok hivatásos, profi művész és nem pénzért csinálom, nem határidőre, stb. , hanem kedvtelésből, amikor épp "rámjön" az "alkothatnék") tessék nézni... ! Köszönöm!
2014. jan. 23. 10:01
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor ennek tükrében mondom,hogy szerintem a

Surreal flower és az utolsó amiben látok lehetőséget,de inkább az utóbbi a jobb. Ez nem is baj,hiszen fejlődést mutat. Azt kéne eldönteni,hogy mintát vagy képet akarsz készíteni. Ha képet ,akkor a képalkotás szabályait is érdemes megismerni. Illetve javasolnám,hogy a színek , formák jelentésével is foglalkozz, így több lehetőséged lesz azt megalkotni,amit szeretnél..

2014. jan. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem jók,eggyáltalán nem tetszik...
2014. jan. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!