Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tudnátok ajánlani, humoros,...

Tudnátok ajánlani, humoros, max.4 perces verset, prózát, novella részletet esetleg monológot vers-és prózamondó versenyre?

Figyelt kérdés
Egy országos találkozóra kellene nekem egy inkább humorosabb jellegű mű, amivel szórakoztathatnám a közönséget és a zsűrit. Végzős vagyok, komolyabb művek is szóba jöhetnek. Kérlek segítsetek!!!

2014. jan. 25. 18:04
 1/5 A kérdező kommentje:
20. században született költőtől/írótól kellene. Előre is köszönöm!
2014. jan. 25. 18:17
 2/5 anonim ***** válasza:
Most humorosabb jellegűt, vagy komolyabbat szeretnél? Az a helyzet, hogy a humorosabb jellegű versek általában gyerekeknek, fiatalabbaknak íródnak... Én imádom a verseket, nagyon sokat olvasok ilyeneket és még nem nagyon találkoztam olyan humoros verssel, ami a korosztályomnak megfelelne. :( -én is végzős vagyok. De majd utánanézek, hátha most találok valamit. (ha nem is verset, hanem valamilyen prózai szöveget)
2014. jan. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt nagyon megköszönném:)
2014. jan. 26. 14:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Milyen szinten műveled a szavalást, hány éves vagy, illetve lány, vagy fiú vagy ha nem vagyok indiszkrét?

Nagy szükségem lenne egy jól szavaló lány ismeretségére azért kérdezem.Nem szerelmi vagy partneri,nehogy félre értsd, hanem egészen más okból, sürgősen találnom kell valakit.

2014. jan. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
18 éves lány vagyok és eléggé komolyan űzöm a szavalást, már több éve.
2014. febr. 6. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!