Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » A rajzolásnál miért technikáka...

A rajzolásnál miért technikákat akarnak tanítani egy alakzat elsajátítására? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Néha tapasztaltam azt a jelenséget, hogy este lefekvés előtt a legtöbbször látott közelmúltbéli eseményekből kép formájában kirajzolódik előttem valami, de sajnos ez nagyon ritka. Legtöbbször viszont úgy képzeljétek el, hogy fekete alapon fehér pontatlan vonalakból rajzolódik ki valaki arca, szeme, vagy tájkép. Ritka esetben ez teljesen kiszíneződik. Sajnos tudatosan nem tudom kihozni ezt az agyamból, miért? Ezek után hiszem azt, hogy a vizuáis memóriám nem sérült, a látott kép feldolgozódik, el is tárolódik, de a felidézés tudatosan nem működik, csak néha. Pedig olyankor nagyon tisztán látom, megközelíti időnként a valóságos vizuális élményt. Ezt mivel tudnám elsajátítani?


Ilyesmiről vna szó, ez egy megközelítő utánzat ahogyan látok olyankor:


[link]



2014. jan. 29. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Épp erre valók a különböző technikák.
2014. jan. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előző: milyen technikák? Valami konkrétat is írhattál volna.
2014. jan. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!