Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Elkezdjek egy könyvet?

Elkezdjek egy könyvet?

Figyelt kérdés
Az a lényeg,hogy már két hete nem olvastam egy könyvet sem,de elkezdtem egy kis regényt írni,szórakozásból magamnak.Nagyon befolyásolható ember vagyok és attól félek,ha új könyvet kezdek el olvasni,ami nem egyezik meg - az amúgy már kitalált,levázolt történetemmel - azzal a stílussal amiben írok,akkor rossz lesz a regény.Tehát most épp romantikust írok,és attól félek,ha elolvasnék valami misztikusat,bekattannék,és átírnám.Meg minden írónak más stílusa van.Ahogy nekem is kezd kialakulni.Ha ti írtok,közben olvastok könyvet? Mármint ha mondjuk este 10 után írtok,előtte nyugodtan olvastok? Nem változik a véleményetek? Mit csináljak,hogy biztos maradjon a történet?

2014. jan. 29. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom nagyon fiatal vagy még, igaz?

Nem szabadna befolyásolnia, főleg, ha misztikusat olvasol és romantikusat írsz.

Ha gondolod küldd át az első oldalt, aztán megírom a véleményemet.

szoszke89@freemail.hu

2014. jan. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

elsősorban is, remélem, hogy a regényedben az írásjelek után szóközt teszel, nem mint most...

amúgy engem egyáltalán nem zavar meg a történetemben, ha közben olvasok egy más témájú könyvet. Nyugodtan írok, olvasok egyaránt :)


én is szivesen elolvasnám a történeted pár oldalát, ameddig kész van, és ha szeretnéd, a véleményemet is elmondhatom, meg tanácsot is adhatok.

2014. jan. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ügyes vagy ha irogatsz én is szoktam hobbi szinten:)


Hát ha ennyire befojásolna akkor ne kezdj új könyvet, viszont ha befejezted akkor kezdj el új könyvet és utána írj még egy történetet:D :)

2014. jan. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Csak ugyanazt tudom mondani, mint a többi válaszoló! :)
2014. jan. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!