Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Vicces, poénos vers barátokról...

Vicces, poénos vers barátokról, barátnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Közeledik egyik jó barátunk születésnapja, és arra gondoltunk hogy közös fotókból csinálunk egy nagyobb fotót, amit ki is nyomtatunk. Mellé pedig szeretnénk egy humorosabb hangvételű verset. Nézegettem már, de sehol nem találtam. Valakinek valamilyen ötlete, hogy hol találnék, vagy esetleg tudna valamilyen viccesebb, humorosabb verset, ami barátról/barátokról szól? Előre is köszönöm :)



2014. jan. 31. 11:55
 1/2 anonim válasza:
Keress művész csoportokat facen, ott biztosan tudnak rajtad segíteni, mondanám, hogy én is, de abból előbb lenne sirató XD
2014. febr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nézőpont kérdése. Mert ha nevetéstől sírunk/sírnánk, az megint más. ;) De köszönöm a tippet, utána fogok nézni. :)
2014. febr. 4. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!