Szép ez a rajz?

Figyelt kérdés
Most rajzoltam nem rég. nektek tetszik?

2014. jan. 31. 23:56
 1/8 A kérdező kommentje:

link lemaradt: [link]

:D

2014. jan. 31. 23:58
 2/8 anonim ***** válasza:

:D

Nekem tetszik, de a jobboldali szemébe belelóg a szemfesték:S:D:D Amelyik bal kéz felől van, abba gondolom

2014. febr. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Befejezetlen, ez sokat ront rajta... De a haj tetszik, szép az esése vagy hogy mondjam :)

A szemek nem rosszak, de a szempillák nem néznek ki jól és realisztikusan.

A fül szerintem túl fent van, azzal együtt is, hogy valószínűleg nagyon enyhén felülről látjuk a fejet, szóval majdnem szemből (ha jobban felülről látnánk, akkor a szemek vonala határozottan ívet írna le).


De egy archoz kell a többi porcika is... (nem tudom a feature-t magyarul, no. kb. mindig angol grafikus fórumon mondok kritikát, most pedig késő van) Az orrból még látszik valami, de túl hosszú, az alsó résznél már a cimpáknak is meg kéne jelenniük.


Az látszik, hogy nem vagy totál kezdő, van fogalmad a szem anatómiájáról s ilyenek, de miért nem rajzolsz egy egész fejet? Vagy csak elkezdted s bemutattad, mit félkész terméket? Az sem jó, bár van, aki így dolgozik... De sokkal célszerűbb az egészet felvázolni és csak akkor elkezdeni kidolgozni a részleteket, amikor már rendben van a vázlat...

2014. febr. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
a haja nekem is nagyon tetszik. :D És a szeme is szép lett. Jó kis rajz. 20/f
2014. febr. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Noémi a modell? :D
2014. febr. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még nem szép. A fülek szerintem nem jó helyen vannak,az orrnyereg is érdekes.. Igazából még hiányzik pár dolog,ami térbe rakja. Főleg a szem körüli dolgoknál látszik. A szemzug is hiányos és a szem igazából gömb (ráadásul kicsit összetett a lencse miatt), de a gömb formát árnyékolással nem árt érzékeltetni, plusz a felső szempillák is szoktak árnyékot adni. Egyébként érdekes,mert innen a jobb oldalt lévő szem jobban térbe van,nem értem a balt miért hagytad úgy. A haj kidolgozottságán is van még mit csiszolni,most kissé darabos.
2014. febr. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia!

Nekem tetszik,de az egyik szemébe direkt ló bele a szemfesték?

Mert nekem az az egy dolog nem tetszik rajta.

De a haja az nagyon tetszik,meg az arca is,csak az az egy dolog,hogy belelóg a szemébe a szemfesték.:)

2014. febr. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem. csálé málé...
2014. febr. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!