Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Rajztagozatos suliba megyek...

Rajztagozatos suliba megyek szóbelire, ezek a rajzok jók lesznek?

Figyelt kérdés

ezeket a rajzaimat szeretném elvinni , szerintetek jók lesznek??


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2014. febr. 23. 10:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a Garfildot mellőzném.Ilyet bárki tud.A többi sem valami jó (már bocs)Meglehetősen sík,és stilizált mind.Inkább tűnnek otthoni firkálásnak,mint kidolgozott órákig készült rajznak.A helyedben olyan rajzot vinnék,mint a legelső.Legyen csendélet szerű.Ábrázoljon tárgyat.(vázát,gyümölcsöt,stb....)Legyen árnyéka!(ez fontos)Ahol kiemelkedik egy tárgy,és több fényt kap az legyen világosabb,ahol kevés fény esik rá ott legyen sötétebb,így lesz térben.Jó ötlet a textil rajz is.Ha az első rajzodat újra gondold,és dolgozol még rajta úgy egy napot akkor az jó lesz.Rajzolj gömböt,kockát,azok segítenek megérteni a térbeliséget.Emberi fejet ne rajzolj,ott még nem tartasz.Nézd meg honnan kap fényt egy tárgy,és hova esik az árnyéka.Tudom,hogy unalmas,de az ilyen rajzokat többre értékelik,mint holmi Garfild másolatokat.Bocs,ha nem egészen erre számítottál.Azért remélem segítettem egy kicsit. :)
2014. febr. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ezek a rajzok középkatagóriásak, az előszínezett-előrajzolt vagy másolt Garfilddal együtt a nullához konvergálnak. Tehetséged szinte semmi nincs, a kreativitásod majdnem nulla, a rajzaid gyerekesek és ngayon-nagyon önállótlanok.


Szerintem keress másik iskolát. Nem születtél sem művésznek, sem rajztanárnak.

2014. febr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
rendben,köszönöm a véleményeket! :) a garfield-et félig magamtól csináltam,szóval nem másolat. Köszönöm azért mindkettőtöknek! :)
2014. febr. 23. 12:48
 4/17 A kérdező kommentje:
jaj még egy kérdés!! ha ennyire rossz vagyok akkor miért mondta szerintetek azt a rajztanárom,hogy menjek rajzszakra?? tényleg nem értem
2014. febr. 23. 13:04
 5/17 A kérdező kommentje:

akkor ezek se jók ugye?

[link]

2014. febr. 23. 13:16
 6/17 anonim válasza:
sztem nem úgy gondolta hogy rajzra szakosodott iskolába menjél. sajnos egyet kell értenem a felettem szólóval, nincs sok tehetséged és egy rajziskolában egy tehetségtelen alkothat bármilyet soha nem fog a tehetségesebb társaival egy súlycsoportba lenni, sajnos a rajz az ilyen nem lehet megtanulni hanem tehetség kell hozzá.
2014. febr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ő kancsal lett, csináld már meg úgy, hogy egyirányba nézzenek a szemei! :D

[link]

Van az a papírba karcolásos módszer,lehet ezt nem kéne, nehogy felmerüljön a gyanú, meg ez szerintem nem is lett olyan jó

[link]

Itt a gömbnek egybefüggő vonalat húznék, nem tudom, mit izéltek ezekkel a szöszös- szálkás dolgokkal, hogy "na most húzok egy picit, na most megin húzok egy picit"; ez nem jó, én egybefüggő vonallal rajzolnám, mert így meg egyáltalán nem gömb hatású, az árnyékolás önmagában jó lenne. Ilyen "finomkodások" meg "precízkedések", "óvatoskodások" nem kellenek, bátran csináld, max ha nem lesz jó, újra kezded!

[link]

Meg a kockának is élesebben húznám meg az élét.

A vázának a teteje valahogy belefelé süpped, és nem látszik a tetején az ív. Ott az árnyékolása sem a leg megnyerőbb.:

[link]

2014. febr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
az utolsónak nagyon köszönöm,legalább valaki kedvesen írta le :) nem azt mondom hogy az első 3 válaszolónak nincs igaza csak a 4. kedvesebb volt :)
2014. febr. 23. 14:20
 9/17 anonim válasza:
ha mások véleményét kéred ki valamiről ne számíts kedvességre. abból nem fogsz tanulni. a harmadik vagyok és az első kettő se azért mondta hogy megsértsen. a negyedik se volt kedves csak elmondta hogy tudnál csiszolni rajta. az életben nem lesz veled mindenki kedves...
2014. febr. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
De én pedig kedves vagyok:)
2014. febr. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!