Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem a Szóbelire a...

Van esélyem a Szóbelire a Budapesti Madáchba?

Figyelt kérdés
200 pontom van és kitünő vagyok,haladó angolra szeretnék menni :) szerintetek?

2014. febr. 21. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Behívtak szóbelire?
2014. febr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
még nincs kint.
2014. febr. 21. 16:41
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Nem hívtak be :( sajnálom!!!! Nekem 222 pontom van úgyhogy szerencsére behívtak a haladó angolra de izgulok a szóbeli miatt :( mivan ha azon nagyon sokat bukok és ugyanúgy nem vesznek fel? :(
2014. febr. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

hú idén nagyon magasak voltak a határok! 212 volta legalacsonyabb!! 225 pedig a legmagasabb!

234 ponttal behívtak. sajnálom hogy kérdező, téged nem hívtak be.:(.

én is nagyon félek az angoltól:( mi van ha lerontom és nem vesznek fel? nagyon ideszeretnék jönni. drukkolok magunknak

2014. febr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
na nembaj:( nektek sok szeremcset! Baratnomnek 212 pontja van es volt szobelizni de elvileg nem kap maximalis pontot ugyhogy szerintem neki sem lesznsok eselye.. titeket felvesznek:)
2014. márc. 4. 22:35
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek olyat lehet hogy ha nem veszik fel az egyikre es megkeri hogy egy masik tagozatra hagy mehessen?:o
2014. márc. 4. 22:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Sztem nem.
2014. márc. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem ha a szülei között van jó dumás. Az egyik barátnőm így volt az Eötvösben. hogy ez egyik tagozatra nem volt elég pontja és nem hívták be szóbelizni, de az összes többi tagozatra meg volt a pontja. Az anyukája felhívta az eötvöst és megengedték neki a szóbelit. hajrá.:)
2014. márc. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindegy nekem mar teljesen eluszott,a baratnomnek meg akit behivtak szobeliznii..annak is eselytelen,eleg hatul van:(
2014. márc. 20. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!