Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mitől válik számotokra valaki...

Mitől válik számotokra valaki jó színésszé?

Figyelt kérdés
Azaz milyen karakterjegyek kellenek ehhez. Mondhattok konkrét példát is, aki akár katartikusan hatott rátok vagy példaértékű. Aki képes volt megváltoztatni a gondolkodásmódotokat.
2014. febr. 23. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Nehezen tudnám leírni,hogy mitől szerettem meg a számomra legkifejezőbb színészeket.Legalábbis nagyon hosszú lenne,de helyettem beszél a szerepük amit eljátszottak.

A férfi favoritom egyértelműen Edward Norton.Eszméletlen volt a Legbelső félelemben.Aztán csodáltam az Amerikai história X-ben.A Harcosok klubjában pedig szintén lenyűgözött.

A kedvenc női szereplőm Naomi Watts.Nagyon meglepett a King Kongban nyújtott alakítása.És nagyon szerettem a lehetetlenben is.

2014. febr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól, hogy természetes. Ennyi. Érthetően artikulál, szépen beszéli a nyelvet.

Példák: Latinovits Zoltán, Sinkovics Imre, Kaszás Attila, Major Tamás, Márkus László, Ruttkai Éva, Gobbi Hilda, Eszenyi Enikő

2014. febr. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A második válaszolóval értek teljesen egyet. Annyit hozzátoldanék, hogy a mai színészekből mintha már kiveszett volna az a valami, ami kell ahhoz, hogy egy filmet klasszikussá tegyen, maradandó értékeket mutasson fel. Akiket említettél régi színészek egy percre sem váltak mesterkéltté, minden nonverbális megnyilatkozásuk hiteles volt. Ebben az érában már közel annyira nem fontos annyira, hogy valaki hiteles legyen. Hol vannak már a nagy színészeink? Már csak egy-kettő, aztán az is elnémul, beírja magát a színháztörténetbe. Ma már helyette van az álszínészet. Nagyon kevés az a filmes produktum, ami a mai korban született és jó is.
2014. febr. 23. 16:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Ma is vannak nagyok jók a fiatalok között. Egy hibájuk van. Fékezett habzású tampont nem lehet eladni velük. Színházba kell menni értük, vidékre is. Vagy az USA-ba.
2014. febr. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Példa nincs, de az alap, hogy gyönyörűen beszéljen és elhiggyem neki, hogy ő tényleg azzá a karakterré válik a film kedvéért, akit éppen akkor játszik, és ne az ugorjon be, hogy jaaa, legutóbb a baltás gyilkos karakterben is ugyanúgy viselkedett, mint most az orvos karakterében.
2014. febr. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egyetértek utolsó. Például Kirsten Stewart... Minden filmjében ugyanolyan :D
2014. febr. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!