Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » 11-13 évesek tudnak írók...

11-13 évesek tudnak írók lenni? 11/L

Figyelt kérdés

11 éves vagyok és egy társat keresek aki 11-13 éves,mármint egy írólélek lányt akivel tudnék beszélni az írásról.Írj privát üzit.



Most éppen egy regényt írok,7. fejezetnél tartok



2014. márc. 17. 02:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Irj ki egy új kérdést, mert egészen mást kérdeztél, mint ami a kérdés alatt van. Egyébként ilyen korban még a ember ritkán van olyan szinten, hogy érthetően, jól fogalmazzon. De nem akarlak elkeseríteni, sok író nagyon korán kezdi, csak nem feltétlenül adják még ki az első probálkozásokat.
2014. márc. 17. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom ,kérdés nagyon eltér az alatta lévőknek,de már a tanárom is mondta ha van szabad időm próbáljak meg írni,azért köszi :)
2014. márc. 17. 11:00
 3/8 anonim válasza:
Nem vagyok író lélek, csak 12 éves. Amúgy simán..
2014. márc. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
írtam neked privit!
2014. márc. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miről szól a könyv?
2014. márc. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én 14 éves vagyok, 10 éves koromban döntöttem el, hogy ha cigány gyerekek potyognak az égből én akkor is író leszek! A könyvemet is akkor kezdtem el, amiből végül egy egész jó kis történet lett. Hatalmas elhivatottság és kitartás kell, de ha tényleg ezzel akarsz foglalkozni akkor sok sikert. Bár én kiesek az általad megadott körből, nagyon szívesen beszélgetek veled.
2014. márc. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szia én 14 vagyok és írtam egy könyvet :) még nincs kész de a 153 oldalon tartok és még az csak a fele (12,8 x 20cm)írok privit :)
2014. ápr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Twilighter Forever válasza:
Én is 14 éves vagyok (L), nekem is van egy regényem még nincs teljesen kész... nem rég kezdtem el, de mindig is akartam írni egy regényt, kiskoromban, a legvadabb álmaim között se volt a sorban, de most már a szenvedélyem! :)
2014. nov. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!