Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a véleményetek a rajzomról?...

Mi a véleményetek a rajzomról? (15/f)

Figyelt kérdés
[link] Ez egy kitalált óceánjáró "R.M.S Arctic" (könyvet is írok az elsüllyedéséről)

2014. márc. 17. 22:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Bár én rossz rajzoló vagyok, de erre még én is azt mondom, hogy semmi extra. Ilyet mindenki tud rajzolni, nincs benne nehéz technika. Ez nem jelenti azt, hogy nem jól rajzolsz, de ez a rajzod átlagos. Remélem a könyved jobb lesz!
2014. márc. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
veszek egy beosztásos vonalzót, egy jobbacska ceruzát, s pont ilyen tudnék rajzolni. hol az egyediség? ha tervrajz lenne, akkor még oké, de ez csak azt mutatja, hogy kevés a képzelőerőd. tudom, hogy nem ezt akarod borítónak, de csak megjegyzem, ha ez lenne a borítója, akkor nem olvasnám el a könyvedet. hogy miért? ha ekkor fantázia van a rajzban, akkor ki sem nyitom a könyvet...
2014. márc. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!