Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a velemenyetek a versemrol?...

Mi a velemenyetek a versemrol? Milyennek mondnatok ez alapjan?

Figyelt kérdés

A kerdes elso resze egyertelmu, kerlek irjatok oda azt is milyen a kapcsolatotok a versekkel (pl.: szeretem a verseket/irodalomtanar/amator kolto/Ady Endre). A masodik resze leginkabb arra vonatkozik milyen korunak, nemunek,stb... gondoltok ez alapjan.(ez csak ugy a moka kedveert, kivancsi vagyok ra)

Na es a vers:


Nem bírom tovább,

Végleg megőrülök és

Már vágna a kés,

Csakhogy hirtelen

Megszűnik körülöttem

Minden, de minden.

És én ott vagyok

Az időből kitépve,

És csak egy percre

Ott lebeghetek

Ahol a minden semmi...

Mennyi, de mennyi

Évnek tűnik most

Az ott töltött időtlen

Idő. Nem értem

Mi történhetett

Velem? Hisz visszatértem!

De mégsem lettem

Az mint előtte.

Kábultan végignézem,

Hogy körülöttem

Elfolyik minden.

Lassan, de mégis olyan

Rohanva, gyorsan.

Végleg eltűnnek

A világom darabjai.

Mostmár nekem itt

Csak az érzések

Örvénye maradt, hiszen

Pont úgy mint régen,

Nem kell mást tennem

Nekem, csak örvénylrnem

És visszatérnem

Arra a helyre,

Ahol a minden semmi,

Nincs többé semmi...


Ezek egyebkent versszakok csak nem fert volna ki ha nem irom egybe. A velemenyeket elore is koszonom!



2014. márc. 31. 23:08
 1/9 anonim válasza:
100%

nekem tetszik a versed, beszippant, tehettél volna valami /-t a versszakokhoz, mert az elején nem értettem olyan jól, aztán a közepén rájöttem h tuti versszakok vannak :)

nekem nincs semmi kapcsolatom a versekkel, szeretek néha verset olvasni, de nem mondanám rendszeresnek. a megzenésített verseket viszont imádom.

a vers alapján vagy egy szenvedélyes lelkű kamasz (15-17 éves) vagy, vagy pedig idősebb (50-60). abban biztos vagyok h fiú/férfi vagy :) írj priviben légyszi, h igazából mi a helyzet, mert nagyon érdekel :)

2014. márc. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Nagyon jó*-*

Valami elöl menekülsz,valahonnan el akarsz menni,vagy valaki eppe elhagyott? Ilyesmi.

2014. ápr. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Kezdem a formaisággal:


22 éves vagyok, nem vagyok egy nagy irodalmár, poéma kedvelő, mert idejétmúltnak tekintem a régi műveket. Az újabb irományok meg csapnivalóak és üresek.


Véleményem:


Szerintem te is amolyan figyelemfelkeltő ideológiával élsz. Úgy értem, hogy írsz néhány érzelmileg velős, elcsépelt szót, kifejezést ("nem bírom tovább", megszűnik minden, idő, régen, semmi), majd ezekből egy destruktív, elvont és klisés nyál egyveleget alkotsz. Mint Ákos, korunk nagy énekese... A mai irodalmi és popkultúrában tökéletesen megállja ez a helyét. Mert jelenleg egy műnek ha tényleg nincs értelme, akkor is belemagyarázzák és marha intellektuálisnak érzik magukat közbe. Mind1, tehát nem vagy reménytelen, de szerintem rossz az eszköz. Nem az irány! Mert őszintén írsz az érzéseidről, csak rosszul, túlbonyolítod és értelmetlenné teszed a versed, valamint próbálj választékosabb lenni, használj szótárt, nem szégyen. ( [link] )


De, ha csak azért írtad, hogy később majd jó legyen visszaolvasni, akkor a célnak szerintem tökéletesen megfelel. :)

2014. ápr. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16/L
2014. ápr. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, de nekem nem tetszik. Semmi egyedi nincs benne, de gondolom 16 korul lehetsz, ilyenkor sokan irnak hasonlo verseket. En is szoktam irni, is visszaolvasva az elso probalkozasaim eleg viccesek, aztan fejlodtem ugy, hogy egreszt sokat irtam, masreszt meg sok verset olvastam.

Nem azt mondom, hogy rossz a versed, gondolom sok ember eli at ezt, igy nekik tetszeni fog, hogy leirtad pont azt amit ereztek.

18/L

2014. ápr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez nem vers, hol vannak a rímek?:O
2014. ápr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szabad a gazda :D
2014. ápr. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi velemenyeket, remelem lesznek me, varnek meg egy kicsi de annyit elarulok(mert ez biztosan leesett mindenkinek), hogy nagyon mely depresdzios vagyok.
2014. ápr. 2. 21:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi a kedvenc zenéd?:)
2014. ápr. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!