Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 5% alatti testzsír (mérleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5% alatti testzsír (mérleg nem miérte meg), kb 61-62kg,181cm milyennek számít? Mi a véleményetek? : )

Figyelt kérdés
5%-tól mér a mérleg de nekem errorozik :D szóval alatta vagyok :/ de izmos vagyok, úgyhogy nem tudom.. aki ért hozzá, megmondaná, hogy ez jó vagy rossz? meg hogy tetszene -e egy ilyen fiú?:)
2012. szept. 20. 21:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az nagyon gyér kis szálkás izomzat lehet..én 187 cm vagyok 77 kiló.Nincs rajtam felesleg,de még annyira izmosnak sem mondanám magam.16/F
2012. szept. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mutass a testedről egy képet, mert így nehéz megítélni...
2012. szept. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

előző, neked hány százalékod zsír?

amúgy tényleg nem vagyok annyira izmos(még fejlődni fogok), de egészséges ha ilyen alacsony a zsír, hogy nem mutatja ki a mérleg?


[link] [link]

[link]


nem tudom jól fotózni magam és már azóta talán kicsit fejlődtem:)

2012. szept. 20. 21:59
 4/14 anonim ***** válasza:
Én nem mérem ezt külön,vagy látszik vagy nem.Nekem mostmár nem annyira.Amúgy férfi szemmel mondva még bőven rádférne vagy 10 kiló izom,mert,bocsáss meg olyannak látszol mint akit fél kèzzel össze lehet törni.A lányok viszont bőven beérik ilyen testtel,eddigi tapasztalataim alapján:) A mázlid,hogy ilyen alacsony a testzsírod,nem kell kardiózni,hogy látsszanak az izmok.De karra,mellre és hasra nagyon kéne dolgozni..mit sportolsz?
2012. szept. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
itthon szoktam edzeni, vannak egykezes súlyzóim, egy nagy labda, fal(kézenállásból kinyomás), húzódzkodó és gumikötél(ezt nem igazán használom). én is azt vettem észre, hogy a vékony lányoknak nagyon tetszik ez és nem is akarnak többet :o de én még szeretnék, eddig bár lassan de folyamatosan fejlődtem és most is. csak sok húst kell ennem hozzá, ahhoz meg nekem kell főzni, de rajta vagyok :)
2012. szept. 20. 22:16
 6/14 anonim ***** válasza:

Nagyon javaslom a Fegyencedzés cimű könyvet otthoni edzéshez,kiváló.Ha izomtömeget akarsz növelni,akkor kondi.Persze,ezzel már nyugodtan csajozhatsz,de szerintem magadért edzzél.De lényegében te is ezt írtad:)

(ja és vállra se ártana edzeni..)

2012. szept. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
de hát vállra edzek, csinálok új képet. A fegyencedzést olvastam, egy kézzel félig megy a fekvőtámasz, és egymás melletti közeli kéztartásból a kézenállásból kinyomás, és a húzódzkodás is megy már úgy, hogy az egyik kezemmel a csuklómat fogom :) jó könyv nagyon és ott az erő és a funkciók a fontosak főleg. Úgy mint a crossfitben. Inkább gyors szeretnék maradni és szálkás, hasznos izmokat akarok, nem dísznek :D szóval a fegyencedzést csinálgatom és ezekkel a kézenállásból karhajlításokkal már sokat fejlődött a vállam. csinálhatok róla másik képet
2012. szept. 20. 22:25
 8/14 A kérdező kommentje:
amúgy ez tényleg 5-nél kevesebb testzsír lenne? :o inkább a mérleg volt pontatlan nem?
2012. szept. 21. 01:24
 9/14 anonim ***** válasza:

ha ilyen magas vagy, és csak ennyi súlyban, biztos, hogy nem olyan karod van, vagy csak felnyomtad bakker... különben meg nagyon nagyon vékony vagy:S

nekem barátom 177 körül van és 82 kg, testzsírt nem tudok, de elég izmos... az ideális azért neked is lenne olyan 80 kiló körül

2012. szept. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
biztos jól nézel ki
2012. szept. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!